fbpx
from €0,00
Check Availability

Вила Сала – Ксамил

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Вила Сала лоцирана во Ксамил се наоѓа на 200м од плажа, до плажа има 5мин пешачење,располага со двор и 3 спрата со соби.

Собите се лоцирани на приземје, први и втор спрат.

На приземје се студиа за 3 и 4 лица и гледаат во градина, на прв и втор спрат се студиа за 2 и 3 лица. Сите соби располагаат со сопствен тоалет, клима (вклучена во цената), кујна опремена со прибор за готвење, фиржидер, тв, балкон, комарници.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

На ПРОМО цените не следува попуст за два последователни термина и попуст за рана резервација, попустите не можат да се комбинираат

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 28.02.2022

Објавена: 07.02.2022

KSAMIL – VILLA SALA
ЦЕНА ПО ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Период Ноќ 1/2 ( стд за 2 лица) 1/3 ( стд за 3 лица) 1/3 Мезонет (за 3 лица) 1/3 Апп приземје со

одделена спална (за 3 лица)

1/4+1 ( стд за 4 лица) Коментар
27.05-03.06.2022 7  69 79 89 99 109 Промо цена
03.06-10.06.2022 7  129 139 149 159 169 Промо цена
10.06-17.06.2022 7  169 179 189 199 209
17.06-24.06.2022 7  189 199 209 219 229
24.06-01.07.2022 7  209 219 229 239 249
01.07-08.07.2022 7  259 269 279 289 299
08.07-15.07.2022 7  299 309 319 329 339
15.07-22.07.2022 7  299 309 319 329 339
22.07-29.07.2022 7  299 309 319 329 339
29.07-05.08.2022 7  299 309 319 329 339
05.08-12.08.2022 7  299 309 319 329 339
12.08-19.08.2022 7  299 309 319 329 339
19.08-26.08.2022 7  289 299 309 319 329
26.08-02.09.2022 7  259 269 279 289 299
02.09-09.09.2022 7  169 179 189 199 209
09.09-16.09.2022 7  149 159 169 179 189
16.09-23.09.2022 7  129 139 149 159 169 Промо цена
23.09-30.09.2022 7  79 89 99 109 119 Промо цена

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Ксамил преку Грција:

Скопје (Дрводекор) -Трансфер до Битола 55€ по лице

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 65€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) – 55€ по лице

Деца од 2-11,99год: -10еур од цената на возрасен

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Ксамил преку Грција:

Битола (Транскоп Н аперон ) – 55€ по лице

Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) – Трансфер до Битола – 55€

Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 65€ по лице

Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола -65€ по лице

Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола -65€ по лице

Деца од 2-11,99год: -10еур од цената на возрасен

 

Време на поаѓање за АЛБАНИЈА :

Сатници на поаѓање: 
22:00 h Скопје (Дрводекор) – трансфер до Битола-ден претходно
22:30 h Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) трансфер до Битола-ден претходно
21:30 h Штип (Нова Пошта ) трансфер до Битола-ден претходно
23.20 h Дреново ( бензиска пумпа) трансфер до Битола-ден претходно
00.00 h Прилеп ( Бензиска пумпа Лук Оил На излезот за Скопје)  трансфер до Битола
01:00 h Битола– (автобуска станица Транскоп На перон)
01.30h Ресен ( спроти автобуска станица ) Ресен
02:00 h Охрид– (бензиска Пумпа Лук Оил наизлезот кон Битола)
02.20 h Струга-(на кружниот тек на влезот)
View More

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Kitchen
Parking
Yard

Hotel Theme

Албанија
Ксамил
Лето 2022

Rules

Check In 14:00 pm
Check Out 09:00 аm

Rooms

avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019