fbpx
from €0,00
Check Availability

Вила Sunset – Неос Мармарас, Ситонија, Халкидики

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Vila Sunset се наоѓа на самата плажа Paradiso во Неос Мармарас. Делумно е реновирана во 2010 година. Од центарот на Неос Мармарас е оддалечена околу 1.5 км. Вилата има ресторан и рецепција,  пред самата вила има базен со бар и туш, а на гостите им се на располагање лежалки и чадори околу базенот (со задолжителна конзумација на пијалак). За време на попладневниот одмор базенот е затворен, а работното време на рецепцијата е од 08-23 часот. Во понудата имаме двокреветни и трокреветни студија со грчко-француски и стандардни кревети, како и четирикреветни апартмани со софа на која може дополнително да се смести едно дете до 6 години. Сите сместувачки капацитети се наоѓаат на високо приземје и на првиот спрат од вилата. Комплетно се опремени со кујни (фрижидер, мини електричен шпорет и садови), купатило, крпи, тераси со гарнитури за седење со тенди, TV, фен, WiFi (со слаб сигнал) и клима уред чие користење е вклучено во цената. Постелнината и крпите се менуваат на секој трет ден, додека чистењето е на секој втор ден. Вилата има паркинг простор. На гостите на последниот ден им е на располагање просторија за оставање на багажот и издвоени тоалети. Vila Sunset е една од најпознатите и најпопуларни вили во Неос Мармарас !

 -15% попуст за целосна уплата до 31. јануари 2022

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Heater
Internet – Wifi
Kitchen
Parking
Pool
Yard
Show All

Hotel Theme

Best value
Early Booking 2022
Грција
Лето 2022
Ситонија - Халкидики

Rules

Check In 12:00
Check Out 09:00

Rooms

avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019