fbpx
from €0,00
Check Availability

Вила Тоула – Лименарија, остров Тасос

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

 -15% попуст за целосна уплата до 31. јануари 2022

Цените се изразени во евра за престој од 11 дена / 10 ноќевања
Уплата се врши задолжително во денари по курс 1 евро = 62 денари
Задолжителна доплата од 0,5 евра по ден (5 евра за цел престој) на лице место во вилите

 

Легенда:

1/2 Стд – двокреветно студио;

1/2+К Стд – двокреветно студио со лежај на развлекување;

1/2 Мез – двокреветен мезонет

1/3 Стд – Трокреветно студио;

1/3+1 Стд – Трокреветно студио со помошен кревет;

1/3 Мез – Трокреветен мезонет;

1/4 Апп – Четворокреветен апартман;

1/4 Мез – Четворокреветен мезонет

Hotel Theme

Early Booking 2022
Грција
Лето 2022
Остров Тасос

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019