fbpx
from €0,00
Check Availability

Вила Велај – Ксамил

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Вила Велај е лоцирана во Ксамил се наоѓа на 400м од плажа, до плажа има 7мин пешачење, располага со двор и соби на 2 спрата. Собите се лоцирани на приземје и втор спрат. На приземје се студиа за 2, 3, 4 или 5 лица и гледаат во градина, на втор спрат се студиа за 2, 3 или 4 лица. Сите соби располагаат со сопствен тоалет, клима (вклучена во цената), кујна опремена со прибор за готвење, фиржидер, тв, балкон, комарници. Двокреветните се составени од едно дупло легло – спална, Трокреветните со дупло легло и едно единечно легло, четворокреветните се со едно дупло легло и креветчиња на спрат, петтокреветното студио се состои од едно дупло легло, едно единечно и креветчиња на спрат.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 28.02.2022

Објавено на 07.02.2022

KSAMIL – VILLA VELAJ
ЦЕНА ПО ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Период Ноќ ½ студио 1/3 студио ¼ студио 1/5 студио Коментар
10.06-17.06.2022 7  179 189 219 229
17.06-24.06.2022 7  189 199 229 239
24.06-01.07.2022 7  209 219 249 259
01.07-08.07.2022 7  259 269 299 309
08.07-15.07.2022 7  299 309 339 349
15.07-22.07.2022 7  299 309 339 349
22.07-29.07.2022 7  299 309 339 349
29.07-05.08.2022 7  299 309 339 349
05.08-12.08.2022 7  299 309 339 349
12.08-19.08.2022 7  299 309 339 349
19.08-26.08.2022 7  289 299 329 339
26.08-02.09.2022 7  259 269 299 309
02.09-09.09.2022 7  179 189 219 229
09.09-16.09.2022 7  159 169 179 209 Промо цена
16.09-23.09.2022 7  139 149 159 189 Промо цена

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Ксамил преку Грција:

Скопје (Дрводекор) -Трансфер до Битола 55€ по лице

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 65€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) – 55€ по лице

Деца од 2-11,99год: -10еур од цената на возрасен

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Ксамил преку Грција:

Битола (Транскоп Н аперон ) – 55€ по лице

Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) – Трансфер до Битола – 55€

Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 65€ по лице

Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола -65€ по лице

Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола -65€ по лице

Деца од 2-11,99год: -10еур од цената на возрасен

 

Време на поаѓање за АЛБАНИЈА :

Сатници на поаѓање:
22:00 h Скопје (Дрводекор) – трансфер до Битола-ден претходно
22:30 h Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) трансфер до Битола-ден претходно
21:30 h Штип (Нова Пошта ) трансфер до Битола-ден претходно

23.20 h Дреново ( бензиска пумпа) трансфер до Битола-ден претходно
00.00 h Прилеп ( Бензиска пумпа Лук Оил На излезот за Скопје)  трансфер до Битола
01:00 h Битола– (автобуска станица Транскоп На перон)
01.30h Ресен ( спроти автобуска станица ) Ресен
02:00 h Охрид– (бензиска Пумпа Лук Оил наизлезот кон Битола)
02.20 h Струга-(на кружниот тек на влезот)

View More

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Kitchen
Parking
Restaurant

Hotel Theme

Албанија
Ксамил
Лето 2022

Rules

Check In 14:00 pm
Check Out 09:00 pm

Rooms

avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019