fbpx
from €0,00
Резервирај

1 Мај во Интерхотел – Сандански, Бугарија

Нема оценки

Времетраење

2 и 3 ноќи

Тип

Specific Tour

Големина на група

Неодредено

Јазик

___

Опис

Print Friendly, PDF & Email

1 Мај во Интерхотел – Сандански, Бугарија

 

Цените се по СОБА

сместување 3 BB 2 HB 3 HB
двокреветна соба 260 € 185 € 278 €
супериор соба 312 € 213 € 320 €
студио 375 € 247 € 370 €
доплати, попусти
возрасен на дополнително легло во студио 86 € 70 € 104 €
дете 12-15,99 на доп.легло во двокреветна, супериор, студио 86 € 70 € 104  €
дете 04-11,99 на доп.легло во двокреветна 38 € 32 € 50 €
дете 04-11,99 на доп.легло во супериор, студио бесплатно 12  € 13 €
дете до 03,99 години бесплатно бесплатно бесплатно

Цените се во € се плаќа во денари, 1 € = 62 денари
Легенда: HB полупансион BB ноќевање со појадок

Цената е по соба и вклучува:
Сместување за соодветен број ноќевања;
Услуга по избор;
Користење на сауна, парна бања и фитнес центар;
Користење на покриен базен со минерална вода со полу-олимписка големина30°С;
Користење на базен на отворено минерална вода30°С;
Користење на отворен термален базен со минерална вода 36°С;
Паркинг;
Безжичен интернет низ целиот хотел;
Туристички данок и такса;

За деца: игралиште на отворено со професионален аниматор.

Цените важат за сместување во период  30 април – 03 мај 2020 година,
Важи за резервации за 2 или 3 ноќевања.

сместување максимум
Двокреветна соба (француско легло) 2 возрасни + 1 дете до 15.99г. + 1 дете до 3.99г
Двокреветна соба (разделени легла) 2 возрасни + 1 дете до 3.99г.
Супериор соба 3 возрасни + 1 дете до 11.99г. + 1 дете до 3.99г.
Студио 3 возрасни + 1 дете до 11.99г. + 1 дете до 3.99г.
Прочитај Повеќе

Вклучува/Не вклучува

  • Сместување за соодветен број ноќевања
  • Услуга по избор
  • Користење на сауна, парна бања и фитнес центар
  • Користење на покриен базен со минерална вода со полу-олимписка големина30°С
  • Користење на базен на отворено минерална вода30°С
  • Користење на отворен термален базен со минерална вода 36°С
  • Паркинг
  • Безжичен интернет низ целиот хотел
  • Туристички данок и такса
  • За деца: игралиште на отворено со професионален аниматор

Локација

Reviews

0/5
Нема оценки
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Write a review

од €0,00

Можеби ќе ви се допадне