fbpx
from €0,00
Резервирај

1 – ви Мај – хотели во Грција

Нема оценки

Времетраење

мин 2 ноќи

Тип

Specific Tour

Големина на група

Неодредено

Јазик

___

Опис

Print Friendly, PDF & Email

Хотелски сместувања 01.05-05.05.2019

 

Хотел Период 01.05 -05.05.2019 Тип на соба Услуга Мин. Ноќевања
Philoxenia Spa 3* Pefkohori 51 Двокреветна соба ноќевање со појадок 2
Hanioti Melathron 4* 51 Двокреветна економи полупансион 3
Bomo Olympic Cosma 3* Hanioti 66 Двокреветна соба се вклучено 3
Casa Afitos 4* Afitos 87 Двокреветна соба ноќевање со појадок 3
Chrousso Village 4* Paliouri 69 Студио полупансион 3
Possidi Holidays 5* Possidi 69 за резервации до 15.04 Двокреветна соба полупансион 2
Anna Maria Paradise 3* Pefkohori 70 Двокреветна супериор полупансион 3
Blue Bay Afytos 4* 76 за резервации до 21.04 Двокреветна соба ноќевање со појадок 3
Akrathos Hotel 4* Ouranopolis 75 за резервации до 20.04 Двокреветна соба полупансион 3
Bomo Assa Maris Beach 4* 86 Двокреветна соба се вклучено 3
Bomo Sermilia Cronwell 5* 107 Двокреветна соба се вклучено 3
Porfi Beach 3* Nikiti 66 Двокреветна соба полупансион 3
Blue Dolpfin 4* Metamorfosi 58 Двокреветна соба полупансион 3
Lagomandra Hotel 4* 75 Двокреветна супериор полупансион 4
Lagomandra Beach 4* 79 Двокреветна супериор полупансион 4
Messongi Beach 3+* 84 Двокреветна соба се вклучено 2
Porto Carras Sithonia 5* 122 Двокреветна соба се вклучено 2
Blue Princess Beach Resort 4* 76 Двокреветна соба се вклучено 3
Maya Bay 3* Kalithea 44 Двокреветна соба ноќевање со појадок 2

 

Цените се дадени по соба на ден ,во евра по агенциски курс 61,08.

 

ЦЕНАТА НА АРАНЖМАНОТ НЕ ВКЛУЧУВА:

Патничко осигурување.

Превоз ( за превоз обратете се во канцелариите на АРИЕС)

Туристичка такса

Факултативните излети и посети.

Доколку сте заинтересирани за различнен тип на соба од горенаведениот, како и за доплатата за деца , за информација за цена обратете се во канцелариите на АРИЕС.

Прочитај Повеќе

Локација

Reviews

0/5
Нема оценки
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Write a review

од €0,00

Можеби ќе ви се допадне