from 1.000 €
Резервирај

Еднодневна тура за Драч – 11.07.2020

Нема оценки

Времетраење

1 ден

Тип

Specific Tour

Големина на група

40 people

Јазик

___

Опис

Print Friendly, PDF & Email

 

🌞🌀ЕДНОДНЕВНА ЕКСКУРЗИЈА🌀🌞
🏖😀КОНЕЧНО ВРЕМЕ ЗА КАПЕЊЕ😀🏖
📌ДРАЧ – АЛБАНИЈА
📅Термин: 11.07.2020 (сабота)
➡️Цена по лице 1000 ден / ДЕЦА до 12 год 500 ден
🚌(поаѓање од Битола во 03:00 часот)🚌
❗️без карантин и без пцр тест❗️

 

Прочитај Повеќе

Локација

Reviews

0/5
Нема оценки
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Write a review

од 1.000 €

Можеби ќе ви се допадне