fbpx
from €99,00
Book Now

Грандотел за св. Кирил и Методиј

Not Rated

Duration

2 ноќи

Tour Type

Specific Tour

Group Size

50 people

Languages

___

Overview

Print Friendly, PDF & Email

Грандотел за св. Кирил и Методиј

23.05 – 25.05.2020

Грандотел 4* – Ханиоти е модерен ресорт за одмор и релаксација. Лоциран е на самото крајбрежје на Егејско море во Ханиоти со сопствена плажа. Хотелот располага со надворешен базен, двокреветни, трокреветни и четворокреветни комфорни соби, светли со модерен декор и елегантен функционален мебел. Хотелот располага со ресторан , 2 бара, ТВ салон, паркинг, интернет, менувачница, фитнес, пинг-понг.

 

* Цената е во евра по лице за 2 ноќевања на база полупансион премиум

** Полупансион Premium – појадок и вечера на богата шведска маса со вклучени безалкохолни пијалоци

*** Попуст за рани резервации до 15.0230% (целосна уплата на денот на резервацијата)

 

Доплата:

* Прво дете до 11,99 години – бесплатно / * Второ дете до 11,99 години – 50% попуст / *

Трет возрасен – 30% попуст

Цена за дополнително ноќевање: 39 евра по лице на база полупансион (во период од 26.05 – 31.05)

За соба со поглед кон море се доплаќа:

*Директен поглед – 25€ по ноќевање по соба / *Страничен поглед – 15€ по ноќевање по соба

 

Плаќањето се врши во ДЕНАРИ по курс 62мкд. Резервацијата се врши со аконтација од 30% од сумата на аранжманот. Целосна уплата на аранжманот 7 дена пред тргнување.

View More

Tour's Location

Reviews

0/5
Not Rated
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Write a review

from €99,00

You might also like