from 0 €
Резервирај

Interhotel Сандански – пакет 14-16.02

Нема оценки

Времетраење

2 ноќи

Тип

Specific Tour

Големина на група

Неодредено

Јазик

___

Опис

Print Friendly, PDF & Email

Interhotel Сандански – пакет 14-16.02

Сандански 14-16/02/2020

Цените се за соба за 2 ноќевања со појадок – БЕЗ ПРЕВОЗ

INTERHOTEL ****

Сместување во

Промо цени до 20.01.2020

Цени од 21.01.2020

Двокревeтна лукс соба

145 евра

155 евра

Еднокреветна лукс соба

105 евра

115 евра

Доплати на ден за лице

Дете од 0-03,99 год. во соба е бесплатно

Дополнително легло за дете 4-11,99 во соба – 12

Дополнително легло за дете 12 – 15,99 во соба – 28

Цените се во се плаќа во денари, 1 = 62 денари

Промо цените се валидни за резервации и целосна уплата до 20.01.2020!

Капацитет на сместување:

Тип на соба

Мин. Капацитети

Макс. Капацитети

Двокреветна соба (француско легло)

1 возрасен

2 возрасни + 1 дете до 15.99г. + 1 дете до 3.99г

Двокреветна соба (разделени легла)

1 возрасен

2 возрасни + 1 дете до 3.99г.

 

Во цената Е вклучено:

Во цената НЕ Е вклучено:

2 ноќевања со појадок
Користење на СПА центар
Безжичен интернет
Туристички такса

Паркинг

Превоз
Патничко осигигурување
Неспомнати услуги
Личен трошок

 

 

Доплата за превоз од/до Битола

Доплата за превоз од/до Скопје

Возрасен 25 €
Дете 2-12 г.
15 €

Возрасен 30
Дете 2-12 г.
15 €


Погледнете ја програмата со организиран превоз на следната страна

ПРОГРАМА СО ОРГАНИЗИРАН ПРЕВОЗ

14
.02.2020 Битола/Скопје-Прилеп-Кавадарци-Валандово-Струмица-Сандански
Поаѓање во 06.00 ч. од Битола/Скопје за Сандански преку Струмица и Петрич (попатни одмори, царински формалности), продолжување кон Сандански.
По пристигнувањето сместување во избраниот хотел.
Слободно време, можност за користење на СПА центарот. Ноќевање

15
.02.2020 Сандански
Појадок. Слободно време можност за користење на СПА центарот или индивидуални прошетки, шопинг во градот.Ноќевање.

16.02.2020 Сандански-Струмица-Валандово-Кавадарци-Прилеп-Скопје/Битола
Појадок, одјавување од хотелот до 12.00 ч. (локално време). Во 13:00 ч. (локално време) поаѓање кон месноста Рупите (храмот – споменик – Св. Петка и гробот на најпознатата пророчица – Баба Ванга каде е и погребана). По посетата поаѓање кон Македонија (попатни одмори, царински формалности) пристигнување во Македонија во вечерните часови.

Напомена:
Доколку имате барања за помалку или повеќе ноќевања надвор од пакетот , во тој случај важат цените по редовен ценовник.

Прочитај Повеќе

Вклучува/Не вклучува

  • 2 ноќевања со појадок
  • Користење на СПА центар
  • Безжичен интернет
  • Туристички такса
  • Паркинг
  • Превоз
  • Патничко осигигурување
  • Неспомнати услуги
  • Личен трошок

Локација

Reviews

0/5
Нема оценки
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Write a review

од 0 €

Можеби ќе ви се допадне