from 0 €
Резервирај

Кумбургаз – Hotel Grand Gold 4*

Нема оценки

Времетраење

Тип

Дневна Тура

Големина на група

Неодредено

Јазик

___

Опис

Print Friendly, PDF & Email

Кумбургаз – Hotel Grand Gold 4*

Местото Кумбургаз се наоѓа на обалата на Мраморното море и на само 60км од еден од најубавите градови на светот, Истанбул. Местото е идеално за одмор, релаксација благодарение на одличните хотели со врвна услуга, но пред се и песочните плажи долги 8км, бесплатните лежалки и се разбира МОРЕТО!

 

Поради неверојатната близина, Кумбургаз е омилена викенд дестинација на жителите на Истанбул, кои тука го наоѓаат својот мир од огромниот сообраќаен метеж во градот. Тоа е доволна причина која не’ примами да ви го доближиме ова место токму вам. Секако нема да Ве оставиме без да уживате во градот на султаните и два континента, па затоа ќе одиме и во Истанбул.

За вас го имаме фантастичниот ГРАНД ГОЛД Хотел 4*

15% попуст за резервации до 01.05.2021

 

 

Grand Gold Hotel 4*
Термин услуга DBL/TRPL
12.06-19.06.2021 BB+ПРЕВОЗ 139
19.06-26.06.2021 BB+ПРЕВОЗ 159
26.06-03.07.2021 BB+ПРЕВОЗ 169
03.07-10.07.2021 BB+ПРЕВОЗ 169
10.07-17.07.2021 BB+ПРЕВОЗ 169
17.07-24.07.2021 BB+ПРЕВОЗ 179
24.07-31.07.2021 BB+ПРЕВОЗ 179
31.07-07.08.2021 BB+ПРЕВОЗ 199
07.08-14.08.2021 BB+ПРЕВОЗ 199
14.08-21.08.2021 BB+ПРЕВОЗ 199
21.08-28.08.2021 BB+ПРЕВОЗ 189
28.08-04.09.2021 BB+ПРЕВОЗ 179
04.09-11.09.2021 BB+ПРЕВОЗ 159
11.09-18.09.2021 BB+ПРЕВОЗ 139

 

НАПОМЕНИ:

• Цените се однесуваат на едно лице за 7 ноќевања со појадок и автобуски превоз
• Доплата за вечера 8 евра по лице од ноќ (се плаќа во хотелот по желба)
• Поаѓањето за турите е еден ден пред реализацијата на аранжманот во вечерните часови од Скопје (Дрводекор)
• ТРАНСФЕРИ: Битола, Прилеп, Дреново, Росоман, Велес – доплата 10евра по лице
• Хотелот располага со двокреветни и трокреветни соби
• Патничко осигурување
• За сингл соба се доплаќа плус 70% од редовната цена поради вториот кревет.
• Доколку сакате да споите термин, на цените кои веќе се на попуст се плаќаат двете цени без одземање за превоз, а на редовните се одземаат 20евра за превоз.
• За сопствен превоз се одземаат 20 евра само на редовните цени, а оние цени кои се на попуст не се одземаат.
• Можност за бирање на седишта со доплата од 10евра (освен првите две).
• Во секое време на лице место ќе има претставник од нашата агенција кој ќе се погрижи за вашиот престој да е што попријатен и позабавен

 

 

 

 

Прочитај Повеќе

Локација

од 0 €

Можеби ќе ви се допадне