fbpx
from 239 €
Резервирај

Летен Спортски Камп Халкидики 2023

Нема оценки

Времетраење

7 дена

Тип

Specific Tour

Големина на група

Неодредено

Јазик

___

Опис

Print Friendly, PDF & Email

Летен спортски камп

Фурка Халкидики 2023

(8 дена/ 7 ноќи со се вклучено)

1 ден ( Сабота ) Битола- Фурка

Состанок на грушата на паркингот пред Спортската Сала во 04.00. Поаѓање за Грција. Патувањето продолжува кон Халкидики . Пристигнување во попладневните часови. Сместување. Ручек. Вечера. Вклучени пијалоци. Ноќевање

2-7 ден (Недела- Сабота) Фурка

Појадок. Ручек. Вечера. Ноќевање. Индивидуални активности, тренинг на отворени спортски игралишта и пливање. Организирани тренинзи по водство на специјализирани тренери.

8 ден (Сабота) Фурки- Битола

Појадок. Заминување за Битола. Пристигнување во Битола во вечерните часови.

Денови:

Период:

Цена:

Tермин:

8 дена

17-24 јуни

239 еур

* Mожност за уплата на 6 рати со кредитни картици

Во цената на аранжманот е вклучено:

Превоз со туристички автобус до наведената релација

Сместување во 3-4 креветни соби во хотел Белаџио*3 на база 7 СЕ ВКЛУЧЕНО (појадок+ручек+вечера+сокови)

користење на базен и спортски терени во склоп на хотелот

Задолжително патничко и здравствено осигурување

Стручни пратители и тренери на групите

Во цената на аранжманот не е вклучено:

Факултативни излети

Останати ненапоменати услуги

ИНФОРМАЦИИ КАЈ:

Наставник: Михајло Трампевски 071222960

Прочитај Повеќе

Локација

од 239 €

Можеби ќе ви се допадне