fbpx
from 0 €
Резервирај

Луковска Бања Нова Година (Бела Јела)

Нема оценки

Времетраење

Тип

Дневна Тура

Големина на група

Неодредено

Јазик

___

Опис

Print Friendly, PDF & Email
Цена по лице за пакет 3 ноќи / 4 дена 222€/13.764ден
 Цени по лице за најмалку 2 лица во соба
Цени изразени во евра за уплата исклучиво во денарска противвредност по курс 1€/62ден
Цената вклучува: 
– Сместување во стандардни двокреветни соби
– Ихрана на база полупнасион (појадок и вечера шведска маса)
– Секојдневно користење на Велнес центарот;
***отворено затворен базен со термо- минерална вода со температува од 33-35⁰C
***сауна
***солена соба
***парно купатило
***топли клупи тепидариум
– Секојдневно користење на сала за забава и рекреација
– Секојдневно користење теретана
– Секојдневно користење на игротека за деца
– Новогодишна прошетка по т.н. патека на здравјето со шумски велнес
– Бањање во Велнес центарот до 02 часот по полноќ
– Забавни содржини за деца
– Грижа за најмалите во игротеката за Нова Година до 20 часот
– Утринска гимнастика со физиотерапевт
– Вежби во базен
Поволности за деца: 
– Деца до 7 год во придружба на 2 возрасни ГРАТИС
– Деца од 7 до 12 год. во придружба на 2 возрасни плаќаат 50% од цената на возрасен

Маршута

Вклучува/Не вклучува

Локација

од 0 €

Можеби ќе ви се допадне