from €0,00
Book Now

Велигден во Интерхотел – Сандански, Бугарија

Not Rated
Created with Sketch.

Duration

3 и 4 ноќи

Created with Sketch.

Tour Type

Specific Tour

Created with Sketch.

Group Size

Unlimited

Created with Sketch.

Languages

___

Overview

Print Friendly, PDF & Email

Велигден во Интерхотел – Сандански, Бугарија

 

Цените се за СОБА

сместување 3 HB 4 HB 4 BB
двокреветна соба 392 € 493 € 417 €
супериор соба 450 € 567 € 493 €
студио 518 € 655 € 585 €
доплати, попусти
возрасен на дополнително легло во студио 148 € 186 € 145 €
дете 12-15,99 на доп.легло во двокреветна, супериор, студио 148 € 186 € 145 €
дете 04-11,99 на доп.легло во двокреветна   74 €   94 € 70 €
дете 04-11,99 на доп.легло во супериор, студио   30 €   36 € 12 €
дете до 03,99 години бесплатно бесплатно бесплатно

Цените се во € се плаќа во денари, 1 € = 62 денари
Легенда: HB полупансион BB ноќевање со појадок

Цената е по соба и вклучува:
Сместување за соодветен број ноќевања и исхрана по избор;
Велигденски ручек на 19.04.2020 од 11:30-14:30 часот.
Концерт на Мандолински оркестар
Фолклорна програма
Користење на сауна, парна бања и фитнес центар;
Користење на покриен базен со минерална вода со полу-олимписки димензии;
Користење на базен на отворено минерална вода;
Користење на надворешен термален базен со минерална вода;
Паркинг;
Безжичен интернет низ целиот хотел;
Туристички данок и такса

За деца: игри на отворено и забава со професионален аниматор.

Напомена !
Потврдените резервации и уплати НЕ СЕ ВРАЌААТ

сместување максимум
Двокреветна соба (француско легло) 2 возрасни + 1 дете до 15.99г. + 1 дете до 3.99г
Двокреветна соба (разделени легла) 2 возрасни + 1 дете до 3.99г.
Супериор соба 3 возрасни + 1 дете до 11.99г. + 1 дете до 3.99г.
Студио 3 возрасни + 1 дете до 11.99г. + 1 дете до 3.99г.
View More

Included/Excluded

 • Сместување за соодветен број ноќевања и исхрана по избор
 • Велигденски ручек на 19.04.2020 од 11:30-14:30 часот
 • Концерт на Мандолински оркестар
 • Фолклорна програма
 • Користење на сауна, парна бања и фитнес центар
 • Користење на покриен базен со минерална вода со полу-олимписки димензии
 • Користење на базен на отворено минерална вода
 • Користење на надворешен термален базен со минерална вода
 • Паркинг
 • Безжичен интернет низ целиот хотел
 • Туристички данок и такса
 • За деца: игри на отворено и забава со професионален аниматор

Tour's Location

Reviews

0/5
Not Rated
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Showing 1 - 0 of 0 in total

Write a review

Created with Sketch.
from €0,00

You might also like

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox