fbpx
from €0,00
Book Now

Велигден во Пирин Голф & СПА 5* – Разлог (сопствен превоз)

Not Rated

Duration

Tour Type

Daily Tour

Group Size

Unlimited

Languages

___

Overview

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Период на сместување: 20/04-26/04/2022

Цените се во евра по соба за пакет аранжман и вклучуваат:

  • Ноќевање со појадок и вечера
  • Велигденски ручек
  • БЕСПЛАТЕН интернет и сателитска телевизија во собите
  • БЕСПЛАТНО користење на СПА центар – користење на внатрешен и надворешен базен, како и Термална зона / планинска сауна, инфрацрвена сауна, хидротерапевтна Kneipp клупа, жежок камен, ледена фонтана, термичка клупа, лакониум, ароматична парна бања, чудни тушеви/

Дополнителни услови

  • Доплата за туристичка такса 1 € по лице на ден
  • Деца до 6,99 год. бесплатно во собата на родителите. Бебешко креветче – бесплатно
  • Еден возрасен и едно дете до 6,99 год. како еднокреветна
  • Деца од 7 до 13,99 год. на редовно легло , плаќаат 50% од цената на редовно легло во избраниот вид на сместување и исхрана
  • Дете 7- 13,99 год. на дополнително легло плаќа 35 % од цената на легло во избраниот вид на сместување и исхрана, второ дете 7-14 год. на дополнително легло – бесплатно
  • Деца над 14 год. и возрасни на дополнително легло плаќаат 70 % од цената за избраниот вид на сместување и исхрана.
View More

Tour's Location

from €0,00

You might also like