МЕКСИКО – НОЕМВРИ 2021 Голема Јукатанска Тура

МЕКСИКО – НОЕМВРИ 2021 Голема Јукатанска Тура   Мексико се смета за една од најпопуларните туристички дестинации. Испреплетеноста на традиционалниот со модерниот живот овозможува Мексико да нуди многу разновидности – уникатни археолошки локалитети од древни цивилизации и населби на Маите и Ацтеките; мали  колонијални градови со зачувана  архитектура уште од времето на шпанските освојувачи, но и големи и модерно развиени градови; пустини, тропски прашуми, планини, вулкани, песочни плажи…. Културата на Маите била особено присутна и се развивала […]

Read More

МАЛДИВИ

МАЛДИВИ Промотивна индивидуална понуда за рајските Малдиви ХОТЕЛСКО СМЕСТУВАЊЕ • АСИСТЕНЦИЈА • ТРАНСФЕРИ    » 7 ноќи | 8 дена | Full Board …   од 699 € » 7 ноќи | 8 дена | All Inclusive … од 769 € » 9 ноќи | 10 дена | Full Board … од 845 еур € » 9 ноќи | 10 дена | All Inclusive … од 899 еур €   Забелешки:  • За лица со македонски пасоши виза не е потребна. Дозволен е престој до 30дена доколку патникот располага со […]

Read More

ДУБАИ ЗА 8 МАРТ ОД СКОПЈЕ

ДУБАИ ЗА 8 МАРТ ОД СКОПЈЕ 04/05-09/10.03.2021   MILLENNIUM BARSHA 4* – BB BARSHA (макс. Соба 2 возрасни + 1 дете до 11,99 без сопствен кревет) УСЛУГА ТИП НА СОБА/ СМЕСТУВАЊЕ 05-09.03.2021 4 НОЌИ НП По лице во двокреветна соба € 599 НП доплата за еднокреветна соба € 110 НП дете 2-3.99 без кревет (со 2 возрасни лица) € 490 НП дете 4-11.99 без кревет (со 2 возрасни лица) € 529 TK1006 04MAR SKPIST 2040 […]

Read More

ЗАНЗИБАР ОД СКОПЈЕ ПРОМОТИВНИ ПОАЃАЊА

ЗАНЗИБАР ОД СКОПЈЕ ПРОМОТИВНИ ПОАЃАЊА ЗА УПЛАТА ДО 01.02.2021 ( ограничен број на места )                                    Занзибар – егзотичната земја на насмевките каде ќе се опуштите и забавувате, ќе заборавите на короната и стресот. Само спакувајте ги своите купачи и летна гардероба, спремете се да танцувате и пиете коктели и да пливате во тиркизниот океан опкружен со бел песок и недопрена природа. И не заборавајте – СЕ ШТО ТРЕБА ДА НАПРАВИТЕ ТУКА Е ДА […]

Read More