Велигден во Интерхотел – Сандански, Бугарија

Велигден во Интерхотел – Сандански, Бугарија   Цените се за СОБА сместување 3 HB 4 HB 4 BB двокреветна соба 392 € 493 € 417 € супериор соба 450 € 567 € 493 € студио 518 € 655 € 585 € доплати, попусти возрасен на дополнително легло во студио 148 € 186 € 145 € дете 12-15,99 на доп.легло во двокреветна, супериор, студио 148 € 186 € 145 € дете 04-11,99 на доп.легло во двокреветна […]

Read More

Interhotel Сандански – пакет 14-16.02

Interhotel Сандански – пакет 14-16.02 Сандански 14-16/02/2020 Цените се за соба за 2 ноќевања со појадок – БЕЗ ПРЕВОЗ INTERHOTEL **** Сместување во Промо цени до 20.01.2020 Цени од 21.01.2020 Двокревeтна лукс соба 145 евра 155 евра Еднокреветна лукс соба 105 евра 115 евра Доплати на ден за лице Дете од 0-03,99 год. во соба е бесплатно Дополнително легло за дете 4-11,99 во соба – 12 € Дополнително легло за дете 12 – 15,99 во […]

Read More

Промо пакет – Интерхотел 15 – 17 Ноември

Интерхотел 4* Сандански е најголемиот СПА комплекс во Југозападна Бугарија. Лоциран во центарот на Сандански во близина на главната пешачка улица и паркот на градот. На само 40 км од Македонската граница. Овај регион има најтопла клима во Бугарија и најмногу сончеви денови во годината. Во областа се наоѓаат над 80 минерални извори со температура од 33°С до 83°С со ниска минерализација и успешно се користат за третмани на најразлични болести…. Интерхотел Сандански може да ги […]

Read More

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox