from €40,00/night
Book Now

1/3 трокреветно студио Спирос

Description

Print Friendly, PDF & Email

Студија Спирос Ц кат.  – Агиос Никитас се сместени во северозападната страна на островот Лефкада на 300 метри од магичната песочна плажа. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија опремени во традиционален стил: телевизор, клима ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНА , кујна, купатило и тераса . Сите студија излегуваат на поврзана тераса со делумен поглед на море. ЕКО студијата се наоѓаат на приземје и се со помала квадратура од стандардните студија, опремени стандардно со тоалет, клима, ТВ и кујна.. НАПОМЕНА: Студијата заради ограниченоста на просторот, се со типичен традиционален изглед, скромен квалитет и мала комфорност.

Room facilities

Air Conditioning
Flat Screen TV
Hair dryer
Hot water
Kitchen
Shampoo
Wifi
Show All
Created with Sketch.
from €40,00/night

Inquiry

Owner

Aries Travel

Member Since 2019