Angella Hotel & Residence 4* Копаоник

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Angella Hotel & Residence 4* Копаоник

ЦЕНИ ВАЛИДНИ ДО 30.11.2021

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

ДВОКРЕВЕТНА, 1/2+1, 1/2+2 – 45ЕУР

ЕДНОКРЕВЕТНА 1/1 -67ЕУР

ЛУКС АПАРТМАН – 60ЕУР

ЦЕНИ ИЗРАЗЕНИ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 

ДВОКРЕВЕТНА, 1/2+1, 1/2+2 – 35ЕУР

ЕДНОКРЕВЕТНА 1/1 -52ЕУР

ЛУКС АПАРТМАН – 50ЕУР

 

ANGELLA HOTEL & RESIDENCE 4*

 

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.10.21 (за период на престој од 01.12-24.12 и 16.01-03.04.2021)

 

Цените се изразени во € по лице по ноќевање на база Полупансион

Цените се изразени во € по лице по ноќевање – КРАТОК ПРЕСТОЈ
 

Помалку број на ноќи од наведените ислучиво на барање

Резервација на барање-исклучиво 5 дена пред термин
Период Смена Мин.ноќ 1/2, 1/2+1, 1/2+2 1/1 Апартман со 1 спална соба Краток Престој 1/2, 1/2+1, 1/2+2, 1/1+1 1/1 Апартман со 1 спална соба
ЦЕНИ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН 1/1+1 (од 4 ноќи)
Тип на Сместување Соба Соба Апартман
01.12-05.12.2021 2 50 75 65
05.12-12.12.2021 2 55 83 70
12.12-17.12.2021 Нед/Пет 2 55 113 90
17.12-19.12.2021 Пет/Нед 2 55 83 70
19.12-24.12.2021 Нед/Нед 3 70 105 85
24.12-28.12.2021 Пет/Втор 4 92 138 107
28.12-02.01.2022 Втор/Нед 5 132 198 147
02.01-09.01.2022 Нед/Нед 7 92 138 107 02.01-09.01.2022 102 153 117
09.01-16.01.2022 Нед/Нед 7 92 138 107 09.01-16.01.2022 102 153 117
16.01-23.01.2022 Нед/Нед 7 92 138 107 16.01-23.01.2022 102 153 117
23.01-30.01.2022 Нед/Нед 7 81 121 96 23.01-30.01.2022 91 136 106
30.01-06.02.2022 Нед/Нед 7 81 121 96 30.01-06.02.2022 91 136 106
06.02-13.02.2022 Нед/Нед 7 81 121 96 06.02-13.02.2021 91 136 106
13.02-20.02.2022 Нед/Нед 7 92 138 107 13.02-20.02.2022 102 153 117
20.02-27.02.2022 Нед/Нед 7 81 121 96 20.02-27.02.2022 91 136 106
27.02-06.03.2022 Нед/Нед 7 70 105 85 27.02-06.03.2022 80 115 95
06.03-13.03.2022 Нед/Нед 7 70 105 85 06.03-13.03.2022 80 115 95
13.03-20.03.2022 Нед/Нед 7 70 105 85 13.03-20.03.2022 80 115 95
20.03-27.03.2022 Пакет 7=6 60 90 75 20.03-27.03.2022 70 100 85
27.03-03.04.2022 Пакет 7=6 60 90 75 27.03-03.04.2022 70 100 85

Цената вклучува:

·    Сместување на база Полупансион(појадок или појадок и вечера-шведска маса)

·    Специјален програм за бебиња (грејач за флашичка,маса за пресоблекување,бебешко креветче),со претходна резервација хранилка во ресторан.

·    Неограничено користење на Wellness & Spa центар:џакузи,хамам,финска сауна,инфра сауна,фитнес центар.

·    Wi-Fi, Хотелско Осигурување, ски остава

 

Цената не вклучува (Задолжителна доплата при резервација)

·    Туристичка такса (1.00€)  по лице по ноќевање за возрасни;0.50€ по лице по ноќевање за деца 7 -15 год.Деца 0-7 год – Гратис

 

 

Hotel Facilities

Fitness Center
Heater
Internet – Wifi
Restaurant
Sauna
Spa & Sauna
Spa & welness hoteli
Show All

Hotel Theme

ЗИМА 2021/22
Копаоник
Србија

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019