Apart Hotel Kopaonik – Брзаче

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Apart Hotel Kopaonik се наоѓа во викенд населбата Брзече на 18км од ски центарот Копаоник. Директно поврзан со гондола која се наоѓа 300м од хотелот и води од Бела Река (Брзече) до Мали Караман (Копаоник). Секоја соба е опремена со брачен или два единечни кревети, Wi-Fi, фрижидер,  сопствен тоалет и кујна. Поседува сопствен паркинг, ресторан (работи на база полупансион), бар, лоби, како и бесплатна Wi-Fi интернет конекција.

За цени и слободни места консултирајте се со нашите агенти.

Hotel Theme

Автобуски аранжмани
ЗИМА 2021/22
Копаоник

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019