Aparthotel Rosa 4*- Терме Олимија, Словенија

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Апартманите на Апартхотел Роса*** се дизајнирани за целосно безгрижно живеење. Прекрасните глетки, пространото зеленило и многуте опции за пешачење нудат безгрижно задоволство на целото семејство – забава за разиграните деца и релаксирачка идила за родители, парови или постари лица. Не ги заборавивме ни групите на кои во Апартхотел Роса*** им нудиме простории за бизнис, конгреси, дружење или програми за тим билдинг. Има голема конгресна сала со модерна аудио и видео опрема, сите потребни додатоци и место за одмор со шолја добро кафе или капка локално вино.  Оттука, подземниот коридор ве води во бескрајниот свет на термални задоволства што ги нудиме во Терме Олимија. И од таму, можете да скокнете во лековитите води  и да се препуштите на уживањето и забавата.

За резервација се потребни минимум 2 ноќи.

Цените за месец март 2024 се движат од 147 евра за две лица од вечер

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019