AquaSun Spa 3* SANDANSKI

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Семеен хотел, новоотворен Март 2021 година.
Хотелот има вкупно 20 соби, двокреветни, студио, апартман
СПА центар: базен 20х8 метри со топла минерална вода (30, област за хидромасажа, детски базен, финска дрвена сауна, парна бања, солена соба и билкова сауна, фитнес…..
Стилскиот и пријатен ресторан нуди квалитетна храна подготвена со домашни производи од регионот. Ресторанот има 40 места.

Сместување:

Двокреветна соба   (15м²)
Студио   (40-45м²)
Апартман   (60м²)

Во собите: кабловска телевизија, безжичен интернет, клима уред, биро, гардеробер, фрижидер, тоалет со туш, бањарка, крпи…

Поглед: Град или двор

Цените се по соба на ден – ноќевање со појадок

сместување м2 капацитет во соба цена
Двокреветна делукс 15 2+0 56,00 €
Еднокреветна делукс 15 1+0 46,00 €
Двокреветна делукс 15 1+1дете /4-11г./ 51,30 €
Супериор студио 40 2+0 / 2+1 / 2+2 / 3+0 76,90 €
Апартаман делукс 65 4+0 / 4+1 / 4+2 / 5+0 128,20 €

Цените се во €, се плаќа во денари, 1 € = 62 денари

Цени на ДЕН за СОБА и вклучуваат:
Ноќевање појадок
Користење:
Базен 20х8 м. со топла минерална вода (30°С), со дел за хидромасажа
Детски базен
Финска дрвена сауна
Парна бања
Солена соба
Билкова сауна
Паркинг
Туристичка такса

Во цената НЕ Е вклучено:
Патничко осигурување
Превоз
Масажа
Неспомнати услуги

Информации:
Прием на собата по 14:00 часот
Напуштање на собата до 12:00 часот
Рецепцијата работи од 08;00-20;00 а на гостите им се дава чип карта за влез и излез
Ресторанот не работи за време на ручек
Вечера е можно да се порача од мени во ресторанот.

Hotel Theme

Spa i wellnes hoteli
ЗИМА 2021/22
Сандански
Сандански
Хотели на барање

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019