Breza 4*- Олимија, Словенија

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Хотел Бреза**** има се на едно место – забава, бројни лековити терапии, одлична храна, гостопримство, забава и удобност. Започнете го денот со одличен појадок, продолжете со одмор околу базенот Водијан и вратете си ја подвижноста со еден од лековитите третмани кои ги вршат стручни лица во Здравствениот дом. Завршете го денот со насмевка, добра храна, чаша вино и смирувачка музика. Пријатните чувства дефинитивно ќе ве преплават дури и непосредно пред да заспиете. К Доколку преферирате опуштена вечер, препуштете се на вештите раце на експертите во Family Wellness Termalija или посетете фризерски салон. Со вашата нова фризура можете да ѕирнете и во богатата понуда за анимација и да уживате во малку забава и дружење. Хотелот располага со ресторан кој служи кулинарски задоволства, и е место  за социјални настани . Доколку го претпочитате безбедното засолниште на вашата соба и го посветувате своето време на себе и на вашите најблиски, собите на Хотел Бреза се опремени со минибар, сателитска ТВ и се што ќе ви овозможи удобност.

Хотелот нуди сместување од минимум 2 ноќи.

Цените за месец март за 2 лица од вечер е од 164 зависно од типот на соба.

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019