Fruške Terme 4*- Врдник

View on map
Нема оценка од 0 оценка
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Fruške Terme 4*- Врдник

Хотел Фрушке Терме се наоѓа во Врдник, и располага со:
Прием со менувачница 24 часа, 201 сместувачки единици: 177 лукс соби, 8 семејни соби, 3 соби за лица со посебни потреби, 13 апартмани
Прием на багаж и услуга за транспорт, Услуга во соба 08: 00-22: 00ч, Подготовка на специјални оброци на барање на гостинот
Ресторан „Фрушко“: Појадок: 07: 30-10: 30ч, Ручек: 13: 00-17: 00ч, Вечера: 18: 30-21: 00ч „Инспиративен бар“ 08: 00-23: 00ч “Wellness bar” 09: 00-20: 00 работен ден, недела / 09: 00-22: 00ч петок и сабота

  • Електронски сефови во собите, Услуги за перење алишта
  • Велнес и спа центар: Воден свет, Сауна, Релакс зона, Премиум велнес, Приватен спа центар, Аква забавна зона за деца, Сува слајд
    Солариум, Фитнес центар, Служба за спасување, Тераса за сонце
  • Здравствено велнес центар: Лимфна дренажа, Карбофит, кал, Ексилис и Мезотерапија
  • Обезбеден паркинг, Обезбедена гаража, со 24 часовен видео надзорWiFi бесплатно, Услуги за фотокопирање, 11 сали за состаноци со капацитет до 1000 учесници, Организација на активности за градење тим, Весници, списанија, Тениски и кошаркарски игралишта – далечина 1500м во хотелот Премиер Аква, Адреналински парк, Забавна соба, Изнајмување велосипед, Свечена сала за организирање свадби и прослави, Организација на дегустација со стручно водство на сомелиер, Музичка програма, Продавница за подароци, Игралиште за деца, 24 часа безбедност

Спроти хотелот на 150м, има гаража со 350 паркинг места. Со видео надзор, на нашите гости им е обезбедено безбедно место за нивните возила за време на нивниот престој во хотелот. Хотелот нема услуга за паркирање со камериер. Паркинг пред хотелот е достапен само при пријавување и одјавување-30 мин. Поради ограничениот број места пред хотелот, за сите наши гости кои ја користат услугата за сместување, обезбедивме бесплатно користење на гаражата. Паркирањето пред хотелот се третира како дневен паркинг и се наплатува според утврдениот ценовник на лице место.

 

1 НОЌЕВАЊЕ МИНИМУМ ПРЕСТОЈ

ПАКЕТ РОМАНТИК ФРУШКА ГОРА

            Тип на сместување                                                                   Двокреветна во работен ден               Двокреветна во викенд

 

Hotel Facilities

Fitness Center
Flat Tv
Heater
Internet – Wifi
Parking
Pool
Restaurant
Sauna
Spa & Sauna
Spa & welness hoteli
Washer & Dryer
Show All

Hotel Theme

Spa i wellnes hoteli
Бањи
ЗИМА 2021/22
Србија
Србија бањи

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019