Grand Blue Fafa Resort 5* – Голем, Драч, Албанија

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Grand Blue Fafa Resort 5* – Голем, Драч, Албанија

 

Гранд Блуе Фафа Ресорт е најновиот и најпрестижниот хотел во Албанија. Лоциран во областа Long Beach Golem, отворен 2018год, и нуди луксузен и најдобрар сервис. Хотелот е еден од најубавите во во Драчката област, лоциран на Јадранското море, со своја приватна плажа, нуди еден незаборавен одмор на оние кој ке одлучат да ги користат услугите на овој престижен хотел. Хотелот се наоѓа на 10км од Драч, и на 35км од аеродромот во Тирана.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ПРОТИВ ДЕНАРСКА ВРЕДНОСТ ОД 62,00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН, НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО

 

FAFA PREMIUM HOTEL
Период во 2021 Цена по лице на ноќ Пансион
Мај 45 All Inclusive
Јуни 50 All Inclusive
Јули 60 All Inclusive
Август 60 All Inclusive
Септември 50 All Inclusive

Во цените е вклучено:

Појадок, ручек, вечера,неограничени локални алкохолни и без алкохолни пијалоци(вино, пиво, негазирани пијалоци, газирани пијалоци, кафе, чај, вода), лажалки и чадори, паркинг, и интернет.

 

Попусти и доплати:

Еднокреветна соба +70% од станрадната цена за возрасен

1во дете од 0-5,99год – бесплатно (во соба со 2 полноплатежни суми, т.е родители)

1во дете од 6-11,99год – 50% попуст

2ро дете од 0-1,99 – бесплатно (во соба со 2 полноплатежни суми, т.е родители)

2ро дете од 2-11,99год – 50% попуст

 

Hotel Facilities

Air Conditioning
Airport Transport
Fitness Center
Flat Tv
Heater
Internet – Wifi
Parking
Pool
Restaurant
Sauna
Spa & Sauna
Spa & welness hoteli
Show All

Hotel Theme

Business
Spa i wellnes hoteli
Албанија
Драч

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019