from €0,00
Check Availability

Grand Blue Fafa Resort – Голем, Драч, Албанија

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Grand Blue Fafa Resort

Grand Blue Fafa Resort -Golem- Albanija

Уживајте во магичнио престој во овој ексклузивен Mondo Family Resort, едно од најпрестижните одморалишта на Групацијата

Одморалиштето Grand Blue Fafa се наоѓа на најатрактивниот дел на албанската ривиера, на прекрасната долга плажа на Голем, Драч. Само 35 минути од аеродромот во Тирана „Нене Тереза“ и помалку од 20 минути од пристаништето Драч.

Grand Grand Fafa Resort е импресивен нов хотел со неверојатна архитектура изграден во прекрасно место на Голем, идеален за оние кои бараат крајно задоволство од сеопфатно одморалиште. Нашиот хотел нуди врвни искуства за гостопримство за семејства и парови, со колекција на луксузно сместување долго до Јадранското Море, рафинирани ресторани и барови и рекреативни објекти, обезбедувајќи широк спектар на услуги и удобности и за одмор и за деловни потреби.

GRAND BLUE FAFA HOTEL
ЦЕНА ПО ЛИЦЕ НА ДЕН
ЈУЛИ 2020 60EUR
АВГУСТ 2020 65EUR
СЕПТЕМВРИ 2020 55EUR

Во цените е вклучено:

Појадок, ручек, вечра, 1 пијалок за време траењето на оброците(вино, пиво, негазирани пијалоци, газирани пијалоци, кафе, чај, вода), лажалки и чадори, паркинг, и интернет.

 

Попусти и доплати:

Еднокреветна соба +70% од станрадната цена за возрасен

1во дете од 0-5,99год – бесплатно (во соба со 2 полноплатежни суми, т.е родители)

1во дете од 6-11,99год – 50% попуст

2ро дете од 0-1,99 – бесплатно (во соба со 2 полноплатежни суми, т.е родители)

2ро дете од 2-11,99год – 50% попуст

3то возрасно лице – 20% попуст

View More

Facilities

Air Conditioning
Airport Transport
Fitness Center
Flat Tv
Heater
Internet – Wifi
Parking
Pool
Restaurant
Sauna
Spa & Sauna
Spa & welness hoteli
Show All

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

Reviews

Review score

0/5
Not Rated
Based on 0 review

Traveler rating

Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0

Summary

Sleep
0 /5
Location
0 /5
Service
0 /5
Clearness
0 /5
Rooms
0 /5
0 review on this Hotel - Showing 1 to 0

Write a review

Created with Sketch.
avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019

Hotel Nearby

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox