Хотел Александрија 4* – Охрид

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

ХОТЕЛ АЛЕКСАНДРИЈА 4* – ОХРИД

Луксузниот Хотел Александрија е на самиот брег на Охридското езеро и нуди елегантно уредени соби со многу удобности и пријатен престој во средината заштитена од УНЕСКО.

Собите и апартманите овозможуваат пријатен пријатен престој и заедно со вклучениот појадок, подгответе се одличен ден во Охрид, за работа или за разгледување на знаменитостите. Внимателниот персонал е секогаш подготвен да одговори на Вашите прашања и да Ви даде совети.

ТИП НА СОБА 01.06.2020
01.07.2020
01.07.2020
01.09.2020
01.09.2020
30.12.2020
SINGLE
ROOM
40 € 50 € 40 €
DOUBLE
ROOM
50 € 60 € 50 €
TRIPLE
ROOM
70 € 80 € 70 €
SUITE 100 € 100 € 100 €

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Restaurant

Hotel Theme

Македонија
Охрид

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019