Hotel Alibi 4* – Златибор, Србија

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Ценовник

Период на престој: 25.12.-29.12.2020.; 02.01.-14.02.2021.

 

Тип на Соба

Цена по лице на ден

STANDARD ROOM

41

COMFORT ROOM

51

APARTMENT

64

 

Напомена:

  • Цена по лице на ден на база Ноќевање со Појадок

  • Доплата за дополнителен кревет 30 по лице на ден

  • Деца до 6,99 години се сместуаат ГРАТИС

  • Деца 7-11,99 години плаќаат 17 по лице на ден.

  • Доплата за Еднокреветна соба +60% од цените истакнати во табела.

  • Доплата за Домашно милениче 10 на ден.

  • Туристичка такса 1 по лице на ден,деца 7-15 години плаќаат 0,50 по лице на ден .

  • Хотелско осигурување за сите гости 0.25 по лице на ден

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Heater
Internet – Wifi
Parking

Hotel Theme

ЗИМА 2021/22
Златибор

Rules

Check In 12:00
Check Out 12:00

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019