fbpx
from €0,00
Check Availability

Hotel Bellagio – Фурка, Касандра, Халкидики

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Хотелот се наоѓа на прекрасна локација, опкружен со бујна зелена борова шума и зеленило, на 400 метри од  песочната плажа  на Фурка, на еден  полуостровот Касандра, Халкидики. Хотело со 3+ звезди – е најдобриот избор за вашиот идеален семеен одмор, кој комбинира релаксација и мир, а воедно и многу можности за активен одмор, за вашето семејство или вашите пријатели. Стилот и атмосферата во хотелот Белаџо создаваат чувство на удобност и спокојство, бегајќи од секојдневието и гужвата. Хотелот е добро познат на нашиот пазар, кој во минатото се викаше Авра, и е надалеку познат по својата богата програма на СЕ ВКЛУЧЕНО.

Hotel Bellagio 3* Furka ALL INCLUSIVE Maj Јуни Јули Август Септември
28 04 11 18 25 02 09 16 23 30 06 13 20 27 03 10 17
Број на ноќевања 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7
2 возрасни ALL 390 450 530 590 639 649 669 699 759 769 779 779 699 689 699  499
    390
2 возрасни + 1 дете 390 450 530 590 639 649 669 699 759 769 779 779 699 689 699  499    390
2 возрасни + 2 деца 390 450 530 590 639 649 669 699 759 769 779 779 699 689 699  499    390
3 возрасни 527 608 716 797 863 876 903 944 990 990 990 990 944 930 944  674    527
3 возрасни + 1 дете 527 242 309 390 417 431 512 512 990 990 990 990 990 930 944  674    527
Цените се дадени по СОБА на 7 ноќи СЕ ВКЛУЧЕНО во Еур за уплата исклучиво во МКД по курс 62 ден/Еур.
Хотелот располага со 1/3 соби со додатен лежај за второ дете каде има можност, во спротивно спие во кревет со родител.
1 Дете 2-14 години ГРАТИС. Второ дете 2-10 години ГРАТИС. Трет  возрасен 10+ години  -30% од цената.
Автобуски превоз 35 Еур возрасни Битола, Прилеп,Скопје, Велес, Кавадарци .
Деца од 2 до 11,99 год: Попуст 15 Евра од редовната цена.
За уплата на 2 и повеќе термини одобруваме 7% попуст. Попустите не можe да се комбинирааат.
За овај аранжман важат Ваучерите Ковид 19. Важат Општите услови за патување на СКТМ.

 

View More

Hotel Facilities

Air Conditioning
Airport Transport
Flat Tv
Internet – Wifi
Parking
Pool
Restaurant
Yard
Show All

Hotel Theme

Best value
Budget
Classic
Early Booking 2022
Касандра - Халкидики
Фурка, Халкидики

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019