Hotel Buket 4* – Златибор, Србија

View on map
Нема оценка од 0 оценка
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Соби

Стандарна

Комфор

Еднокреветна

65

69

83

Апартмани

Стандарт

Комфорт

Букет

75

78

83

Напомена:

 • Цените се изразени по лице на ден на база Полупансион (Појадок и Вечера)

 • Користење на Spa&Wellness центар(затворен базен,хидромасажна када,тапидариум,солена соба,парна бања,финнска сауна,био сауна)

 • Фитнес Центар

 • Користење на услуга ноќевање со појадок цената се намалува за 6€

 • Дополнително легло се наплаќа 50% од цената во табела

 • Трето и четврто возрасно лице во апартман плаќаат 70% од цените во табела.

 • Доколку во апартман престојува 1 лице цената се зголемува 70% од наведените цени

 • Оброците се служат на база шведска маса,доколку во хотел престојуваат помалку од 15 гости оброците се сервирааат на база сет-мени

 • За деца до 7 години во присуство на две полноплатежни лица сместување ГРАТИС

 • Деца 7 -11,99 години плаќаат по 24 по лице на ден

 • Изнајмување на Baby Cot ГРАТИС со претходна резервација

 • Туристичка Такса 1 по лице на ден,за деца 7-14,99 год. плаќаат 0,50 по лице на ден

 • За престој минимум од 5 ноќи 10% попуст,за престојот од минимум од 8 ноќи попуст од 15%

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Parking
Pool
Restaurant
Sauna
Spa & Sauna
Spa & welness hoteli
Show All

Hotel Theme

ЗИМА 2021/22
Златибор

Rules

Check In 12:00
Check Out 12:00

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019