Хотел Два Бисера 4* – Лагадин, Охрид

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

ХОТЕЛ ДВА БИСЕРА 1* – ЛАГАДИН, ОХРИД

Малиот и интимен (но луксузно опремен) објект се состои од две одделни вили со одличен поглед на Охридското езеро сместени практичниот на самиот брег. Два Бисера е идеално место за Вашиот одмор, за сите кои сакаат мирни плажи и долги прошетки по плажите. Има доволно активности за оние кои сакаат активен одмор и забава, во близина има многу дискотеки, кафе-барови и спортски терени.

Соба 1/1 ½
I вила 30 60
II вила 25 50
Апарт 223 40 70
Апарт 117/225 50 100
Апарт 220 70 120
Помошно легло 15
Додаток за пансион 9 евра по лице
деца од 7 до 12 год. 30 % попуст

 

*Ceniteсе odnesuvaat za no}evawe so pojadok i se po soba/apartman.

*Za deca do 6 godini prestojot e besplaten.

*Za grupi nad 10 lica Ve molime da javite da se dogovorime za posebnite popusti i uslovi na prestoj.

*А223 е засебна дневна соба и спална со купатило со помала квадратура,

*А117/225 се исто со дневна и спална соба со купатило и со поглед и поголема квадратура.

*А220 е голем комотен апартман со две засебни спални соби со две купатила и дневна соба со мини кујна.

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Parking
Restaurant

Hotel Theme

Македонија
Охрид

Rules

Check In 14:00
Check Out 09:00

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019