from €0,00
Check Availability

Хотел Гранит 4* – Охрид

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

ХОТЕЛ ГРАНИТ 4* – ОХРИД

 

Хотел Гранит е лоциран на крајбрежјето на Охридското езеро, во месноста Св.Стефан, 5км од центарот на Охрид и 12км од аеродромот во Охрид Хотел Гранит е модерен хотел со четири ѕвезди. Располага со резиденција, ресторан, кафе-бар, големи тераси и сопствена песочна плажа, базен за возрасни и базен за деца. Исто така во склоп на хотелот се и фитнес клубот,салата за пинг-понг,терените за тенис и кошарка.

Повеќе фотографии и дополнителни информации може да погледнете на следниот линк http://hotelgranit.com.mk/presentation.php

ЦЕНИ 2020 – ДОМА СИ Е ДОМА
ХОТЕЛ ГРАНИТ – ОХРИД
Цена Двокреветна соба цена по лице Еднокреветна соба
Ноќевање со појадок 29 40
Доплата за вечера 8 8
Вечерата се состои од избор на 3 јадења

* Цената е по лице на ден со вклучена туристичка такса

* деца од до 5.99 г. бесплатно

* деца од 6 до 11.99 г. Попуст 50 %

* за деца со полни 12г. – се плаќа целосен износ

* доплата за апартман +12 евра по лице по услуга

 

Политика на отказа на резервација:

До 7 дена пред поаѓање – без пенали, потоа 100% пенали

View More

Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Parking
Pool
Restaurant
Yard
Show All

Rules

Check In /
Check Out /

Rooms

Reviews

Review score

0/5
Not Rated
Based on 0 review

Traveler rating

Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0

Summary

Sleep
0 /5
Location
0 /5
Service
0 /5
Clearness
0 /5
Rooms
0 /5
0 review on this Hotel - Showing 1 to 0

Write a review

Created with Sketch.
avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019

Hotel Nearby

Хотел Лебед 4* – Охрид

0/5 Not Rated0 review
avg €0,00/night

Park Lake Side Hotel 4* – Охрид

0/5 Not Rated0 review
avg €0,00/night

Хотел Климетица 3* – Охрид

0/5 Not Rated0 review
avg €0,00/night

Хотел СУ 4* – Охрид

0/5 Not Rated0 review
avg €0,00/night

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox