Hotel Iris 4* – Златибор, Србија

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Ценовник за Соби

Цените се дадени по лице на ден

Период

1/2 Standart Room

1/2 Comfort Room

Single Room

24.12-29.12.2020

46

48,5

63

03.01-21.02.2021

46

48,5

63

21.02-30.04.2021

40

42

52

30.04-07.05.2021

46

48,5

63

07.05-18.07.2021

40

42

52

18.07-31.08.2021

46

48,5

63

31.08-28.12.2021

40

42

52

Ценовник за Апартмани

Цените се дадени по лице на ден

Период

1/2 App.

1/3 App.

1/3 Family App.

Iris App.

24.12-29.12.2020

56

54

52

66

03.01-21.02.2021

56

54

52

66

21.02-30.04.2021

48,5

47

45

57

30.04-07.05.2021

56

54

52

66

07.05-18.07.2021

48,5

47

45

57

18.07-31.08.2021

56

54

52

66

31.08-28.12.2021

48,5

47

45

57

Во цената е вклучено:

  • Полупансион (Појадок и Вечера) на база шведска маса

  • Wi-Fi

  • Користење на Spa Центар (Внатрешен Базен,Финска Сауна,Солена Соба,Тапидариум,Фитнес Центар

Во цената не е вклучено:

  • Туристичка такса 1 Еур по лице на ден; Деца 7-14,99 години плаќаат 0,50 Еур по лице на ден;Деца од 0-6,99 години ГРАТИС

  • Хотелско Осигурување 0,20 Еур по лице на ден

Услови:

  • Во хотелот е достапна услуга BB-Ноќевање со појадок цената се намалува за 6 Еур по лице на ден

  • За апартман е минимум 2 лица,3-та и 4-то лице имаат по 20% попуст

  • Дополнително легло 50% од цената во табелата во зависност во кој тип на соба/апп

  • Оброците се сервираат на принцип шведска маса доколку во хотелот престојуваат помалку oд 20 лица во тој случај оброците се служат на сет мени

Hotel Facilities

Air Conditioning
Conference toom
Fitness Center
Flat Tv
Internet – Wifi
Parking
Pool
Restaurant
Sauna
Smoking Room
Spa & Sauna
Spa & welness hoteli
Yard
Show All

Hotel Theme

ЗИМА 2021/22
Златибор

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019