fbpx
from 0 €
Check Availability

Хотел Макпетрол 4* – Струга

View on map
Нема оценки from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Хотел Макпетрол 4* – Струга

Хотелот Макпетрол е лоциран во прекрасен шумски амбиент со извонредно уредено опкружување, позиција и поглед кон Охридското Езеро. Недалеку е од Градот Струга и на десетина километри од Охридскиот аеродром. Располага со сопствен паркинг, сопствена песочна плажа, базени и рекреативни спортски терени.

Тип на соба Цена по лице на ноќ Попуст за престој од 6 ноќи
Ноќевање со појадок Полупансион Полн пансион
1/1 33 евра 39 евра 49 евра – 10 % од цената
½ 25 евра 30 евра 40 евра
Апартман 35 евра 40 евра 50 евра
Џуниор суит 33 евра 38 евра 48 евра
Џуниор суит 1/1 43 евра 49 евра 59 евра

 

  • Цените се дадени по лице на ноќ, со вклучен ДДВ и Такса за времен престој;
  • Дете до 6 години – гратис (во соба до 2 возрасни лица);
  • Дете од 7 до 12 години плаќа 50 % од цената за соодветната услуга (во соба со 2 возрасни лица);
  • Трето лице во соба (13 години и повеќе) плаќа 70% од соодветната услуга;
  • Плаќањето се врши во денарска противредност;
  • Дадените цени, не важат за организирани групи, семинари, празници и манифестации.

Hotel Facilities

Air Conditioning
Conference toom
Fitness Center
Flat Tv
Internet – Wifi
Kitchen
Parking
Pool
Restaurant
Spa & Sauna
Yard
Show All

Hotel Theme

Best value
Македонија
Струга

Rules

Check In 14:00
Check Out 09:00

Rooms

Reviews

Review score

0/5
Нема оценки
Based on 0 review

Traveler rating

Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0

Summary

Sleep
0 /5
Location
0 /5
Service
0 /5
Clearness
0 /5
Rooms
0 /5
0 review on this Hotel - Showing 1 to 0

Write a review

avg 0 € /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019