Hotel Merryan 3*, Пампорово, Бугарија

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Merryan 3* Хотел се наоѓа во Пампорово на 700м од стазата Студенец 1, хотелот располага со ресторан, лоби, сауна, парна бања и џакузи. Стазите Студенец 2 и Студенец 3 се на 1,6 и 1,7м одалеченост од хотелот.

Сите соби располагаат со сопствен тоалет со туш или када, фен, тв.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.10.2019, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 10.11.2019

ПРОМОЦИИ 7=6 10=9 11=10 И 14=12 ЗА ПРИСТИГАЊА ДО 19.12.2019 И ОД 05.03.2020

 

 

 

Во цените е вклучено: појадок и вечера, употреба на џакузи, парна бања, сауна, фитнес, интернет во ресторан и лоби.

Попустите и промоциите можат да се комбинираат.

Минимум престој од 4 ноќевања за висока сезона, за останата 2 ноќевања

 

Ски превоз до терените не е обезбеден се доплака на лице место: 2еур по лице на ден, 10еур по лице за 6 ноќевања престој, 1,5еур доплата за превоз, доколку престојот е над 6 ноќевања.

 

Бебешко креветче бесплатно на барање.

-Задолжителна туристичка такса по лице од 1€ на ден

Hotel Facilities

Air Conditioning
Fitness Center
Flat Tv
Heater
Internet – Wifi
Parking
Pool
Restaurant
Sauna
Spa & Sauna
Washer & Dryer
Show All

Hotel Theme

Пампорово

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019