fbpx
from €0,00
Check Availability

Hotel Mona 4* – Златибор, Србија

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

 Хотел Мона 4* – Златибор

 Ценовник валиден за период 03.01 – 16.02.2021

Цена по лице од ден

Single Standart Room

91

Single Comfort Room

100

Single Superior Room

126

Double Standart Room

52

Double Comfort Room

62

Double Superior Room

73

Дополнително легло во соба

32

Апартмна Класик

98

Апартман Мона

132

Дополнително Легло во соба

32

Доплати:

Вечера

12

Вечера деца 2-7 години

4

Вечера деца 7-12 години

6

Во цената вклучува:

 • Ноќевање со појадок по лице од ден

 • Користење на Внатрешен базен,Фитнес центар,паркинг,Wi-FI.

Во цената не вклучува:

 • Туристичка такса 1 по лице од ден (возрасни)

 • Туристичка Такса 0,50 за деца од 7-11,99години

 • Туристичка Такса ГРАТИС за деца од 0-6,99 години

 • Хотелско осигурување 0,20€ по лице од ден (возрасни / деца)

Напомена:

 • Деца од 0-6,99 години во пристуство со 2 полноплатежни суми ГРАТИС

 • Деца од 7-11,99 години во присуство со 2 полноплатежни суми 17 по лице на ден

 • Доколку се резервира во агенција услуга Полупансион вечерата се доплаќа 10 по лице на ден.

Попусти:

 • 10% попуст за престој од минимум 4 ноќи

 • Лица над 60 години добиваат 20% попуст за престој од минимум 4 ноќи

 

  Ценовник валиден за период 17.02 – 16.07.2021

Цена по лице од ден

Single Standart Room

81€

Single Comfort Room

87€

Single Superior Room

98€

Double Standart Room

47€

Double Comfort Room

56€

Double Superior Room

62

Дополнително легло во соба

28

Aparment Classic

96

Apartment Mona

121

Дополнително Легло во соба

28

Доплати:

Вечера

12

Вечера деца 2-7 години

4

Вечера деца 7-12 години

6

Во цената вклучува:

 • Ноќевање со појадок по лице од ден

 • Користење на Внатрешен базен,Фитнес центар,паркинг,Wi-FI.

Во цената не вклучува:

 • Туристичка такса 1 по лице од ден (возрасни)

 • Туристичка Такса 0,50 за деца од 7-11,99години

 • Туристичка Такса ГРАТИС за деца од 0-6,99 години

 • Хотелско осигурување 0,20€ по лице од ден (возрасни / деца)

Напомена:

 • Деца од 0-6,99 години во пристуство со 2 полноплатежни суми ГРАТИС

 • Деца од 7-11,99 години во присуство со 2 полноплатежни суми 17 по лице на ден

 • Доколку се резервира во агенција услуга Полупансион вечерa се доплаќа 10 по лице на ден.

Попусти:

 • 10% попуст за престој од минимум 4 ноќи

 • Лица над 60 години добиваат 20% попуст за престој од минимум 4 ноќи

View More

Hotel Facilities

Air Conditioning
Fitness Center
Heater
Internet – Wifi
Parking
Pool
Restaurant
Sauna
Spa & Sauna
Show All

Hotel Theme

Златибор

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

Reviews

Review score

0/5
Not Rated
Based on 0 review

Traveler rating

Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0

Summary

Sleep
0 /5
Location
0 /5
Service
0 /5
Clearness
0 /5
Rooms
0 /5
0 review on this Hotel - Showing 1 to 0

Write a review

avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019