fbpx
from €0,00
Check Availability

Хотел Сириус 4* Струмица

View on map
Нема оценки from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

ХОТЕЛ СИРИУС СПА & ВЕЛНЕС СТРУМИЦА ****

Хотел Сириус Спа и Велнес-Струмица е лоциран во Југоисточниот регион на Република Македонија, во мирна и тивка средина, на само 1,5 км од центарот на градот, 160 км од главниот град Скопје, 30 км од макодонско-грчката граница и 20 км од македонско-бугарската граница. Опкружен со природна убавина, хотелот нуди пријатен престој, одмор, забава и рекреација преку целата година.
Хотелските соби се опремени со: кабловска телевизија, директна телефонска линија, безжичен интернет, мини бар, фен за коса, централен систем за ладење и греење. Исто така, на гостите им е достапен бесплатен приватен паркинг, перална и собна услуга.
Хотелските соби имаат тераси со спектакуларен поглед на прекрасно уредениот парк околу хотелот.

Тип на сместување   Ноќевање  на база  BB
Двокреветна соба 3.680,00 ден.
Тип на сместување Ноќевање на база  HB
Двокреветна соба 4.200,00 ден.
СО ВАУЧЕР ЗА ДОМАШЕН ТУРИЗАМ

Цената е за 1 ноќевање за 2 лица
Користењето на СПА & ВЕЛНЕС  центарот е вклучено во цената и е  со следниве содржини: базен, џакузи, солено џакузи, теретана, парна бања, турска бања, инфрацрвена бања и финска бања.

Hotel Facilities

Air Conditioning
Conference toom
Fitness Center
Flat Tv
Heater
Internet – Wifi
Parking
Restaurant
Sauna
Spa & Sauna
Spa & welness hoteli
Show All

Hotel Theme

Македонија
Македонија Бањи

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019