from €0,00
Check Availability

Hotel Srebrna lisica 3* – стаза Мало Езеро, Копаоник, Србија

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

 

HOTEL SREBRNA LISICA***, стаза Mало Езеро (центар)

Цените се изразени во Еur по лице за наведен број на ноќи на база Полупансион

Tип на Сместување

Mах

Лица

16.Дек

23.Дек

23.Дек

30.Дек

30.Дек

03.Jан

03.Jан

10.Jан

10.Jан

17.Jан

17.Jан

31.Jан

31.Jан

14.Фев

14.Фев

07.Мар

07.Мар

14.Mар

14.Mар

21.Aпр

21.Mар

04.Aпр

Бр на ноќи

7

7

4

7

7

7

7

7

7

7

7

2+0

Соба

2

180

339

345

332

354

339

535

332

271

258

213

0+1; 2+0

FAMILY ROOM

2

415

422

497

483

400

693

497

324

309

1+1

3

324

280

347

339

302

460

347

249

237

2+1

4-6

302

237

309

302

287

392

309

233

223

Цените се изразени во Еur по лице од ноќевање на база Полупансион

Тип на Сместување

Mах

Лица

01.Дек

23.Дек

23.Дек

30.Дек

30.Дек

03.Jан

03.Jан

10.Jан

10.Jан

17.Jан

17.Jан

31.Jан

31.Jан

14.Фев

14.Фев

07.Мар

07.Mар

14.Mар

14.Mар

21.Aпр

21.Mар

04.Aпр

Бр на ноќи

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

2+0

Соба

2

24

28

57

108

70

70

62

97

70

45

43

28

33

0+1; 2+0

FAMILY ROOM

2

75

129

92

81

73

129

92

54

51

1+1

3

59

86

75

65

55

86

75

41

39

2+1

4-6

54

75

65

59

48

75

65

39

37

Нед-Чет

Чет-Нед

Нед-Чет

ЧетНед

Специјална Понуда

Специјална Понуда

Во цената е вклучено:

  • Услуга Полупансион (Појадок и Вечера)

  • Дочек на Нова Година (пиење со доплата)

Попусти:

  • Деца до 1,99 години (во присуство на 2 полноплатежни лица) – ГРАТИС

  • Деца 2-5,99 години (во присуство на 2 полноплатежни лица) плаќаат по 50% од цената

Доплати:

  • Доплата за ручек 6 eur за возрасни,за деца до 11,99 години 3 eur

  • За 5-то лице 60% од цената,6-то лице 40% од дневна цена по лице

  • Допалта за еднокреветна соба 70% од цената

  • Туристичка Такса 1 eur по лице од ден;Деца 7 -15 години 0,5 eur по лице на ден;Деца до 6,99 години ГРАТИС;

  • Цена за хотелско осигурување – 0,3 eur по лице на ден.

 

View More

Hotel Theme

ЗИМА 2020
Копаоник

Rules

Check In 12:00
Check Out 12:00

Rooms

Created with Sketch.
avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019

Hotel Nearby