JAT Apartments – Копаоник

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

JAT Apartments – Копаоник

Jat Apartmani – Kopaonik Апартмани ЈАТ Копаоник, сместени во -центарот на Копаоник, располага со сместување со ресторан, бар и 24-часовна пред бирото за ваша погодност.

Има и трпезарија и кујна опремена со фрижидер и шпорет.

Гостите во апартманскиот хотел можат да уживаат во појадокот на шведска маса.

Скијање и возење велосипед може да се ужива во близина, додека услуга за изнајмување ски опрема, продажно место за ски карти и простор за складирање ски се исто така достапни на локацијата

JAT Aparmets – Kopaonik

Цените се дадени по Студио / Апартман за 7 ноќи на база НАЕМ

 

Тип на соби

Бр на лица

28.11 05.12

05.12 12.12

12.12 26.12

26.12 23.01

23.01 30.01

30.01 06.02

06.02 20.02

20.02 27.02

27.02 13.03

13.03 10.04

Бр на ноќи

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

Акција

10% попуст пресметан во цената

10% попуст пресметан во цената

10% попуст пресметан во цената

0+1 / А

2

254

340

376

568

440

461

540

461

317

306

2+0 / В

2

277

357

444

616

481

504

586

504

345

312

1+1 / С

3

284

389

485

664

497

521

631

521

392

327

2+1 / D

4

306

464

533

703

605

634

668

634

458

412

3+1 / E

5

484

489

746

1.090

680

680

1.036

680

495

469

4+1 / 2+2 F

6

462

553

829

1.204

780

817

1.143

817

582

547

Во цената е вклучено:
– Наем на Студио / Апартман за 7 ноќи на база НАЕМ

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса и хотелско осигурување 1€ по лице на ден; Деца до 7-15 години 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години само осигурување 0,20€ по лице на ден.
– Појадок и Вечера 18,5€ по лице на ден (деца 2-10 години 50% попуст)
– Појадок,Ручек и Вечера 26€ по лице на ден (деца 2-10 години 50% попуст)

 

 

Hotel Facilities

Air Conditioning
Fitness Center
Flat Tv
Heater
Internet – Wifi
Parking

Hotel Theme

Копаоник
Србија

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019