fbpx
from 0 €
Check Availability

Jollykop apartments Kopaonik – Ski Opening

Jolly Kop Apartmani, 119a, Kopaonik, Serbia View on map
Нема оценки from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

JollyKop Apartments е планински комплекс кој вклучува ресторан и нуди апартмани и студија сместени на планината Копаоник, 1.350 m надморска височина. На располагање е бесплатен Wi-Fi и обезбеден е бесплатен паркинг. Секоја единица има добро опремена кујна која вклучува различни прибор за готвење и јадења за сервирање. Кујната со отворен план се спојува со удобна трпезарија со четири седишта. Сите апартмани имаат станбена површина која е опремена со софа и ТВ.

Jollykop apartments Kopaonik – ski opening
10 – 12/12/2021 2 НП 09 – 12/12/2021 3НП
½ studio 99 Еур 139 Eur
1 bed apartment 119 Еур 169 Eur
Цените се дадени по соба со вклучен доручек за две/три ноќи.
Студијата се со капацитет од 2 лица и опремени со кујна и тоалет.
Апартманите се со една спална, дневна со софа, опремена кујна и WC.
Организиран превоз 50 Еур со доплата на барање.

 

Прочитај Повеќе

Hotel Facilities

Air Conditioning
Airport Transport
Flat Tv
Heater
Internet – Wifi
Kitchen
Parking
Restaurant
Sauna
Show All

Hotel Theme

Best value
Копаоник

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 € /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019