Kralj Hotel 4* – Врњачка бања

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend
Print Friendly, PDF & Email

Kralj Hotel 4* – Врњачка бања

 

 

Гарни Хотел Грал се наоѓа во најубавата бања во Србија- Врњачка бања на погодна локација во центарот, недалеку од сите важни атракции.

Прекрасен амбиент, љубезен персонал , чистотата, мирот и тишината се вклопуваат во атмосферата на хотелот кој нуди идеално бегство од секојдневието.

Во склоп на хотелот има ресторан, фитнес и велнес центар (џакузи, тапидариум, топли клупи, финска бања , базен , надворешен базен)

Сите соби се климатизирани, имаат Тв, бања. Апартманите имаат и кујна.

Тип на соба цена по лице на ден на база ноќевање со појадок и вечера
Стандард 1/2 37 еур
Супериор 1/2 40 еур
Трокреветна 1/3 40 еур
Еднокреветна 57еур
Апартман ектра лукс 4+1 57 еур
Апартман лукс 4+1 47 еур

 

 

Цената е изразена по лице на ден

  • Деца до 6,99 год. Бесплатно – и не користи легло
  • Деца 7-11,99 плаќаат 50% од цената на возрасно лице
  • Децата кој остваруваат беплатен престој – плаќаат само 10еур за оброците на ден
  • Туристичката такса не е вклучена во цената 1 евро по лице на ден, освен за деца до 6,99

 

 

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Parking
Pool
Restaurant
Sauna
Spa & Sauna
Spa & welness hoteli
Show All

Hotel Theme

Spa i wellnes hoteli
Врњачка Бања
Србија
Србија бањи
Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

Owner

Aries Travel

Member Since 2019