from €0,00
Check Availability

Хотел Панорама 5* – Крушевo

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

ХОТЕЛ ПАНОРАМА И СПА 5* – КРУШЕВО

Сакате ли вистински да се одморите? Да ѝ се вратите на Природата? Да ги наполните батериите до даска?

Да најдете оаза во која вреди да се дојде во сите четири годишни доба? Да си дозволите деноноќни панорамски глетки во еден од најубавите планиски градови во светот?

Сакате ли да бидете ем в град ем в шума? Ем на небо ем на земја?

Ем да скијате ем да летате ем да шетате и возите велосипед во волшебни шуми? Сакате ем да пливате в базен ем да гледате како врне снег?

Можеби ќе ви звучи неверојатно, ама сето тоа (а и многу повеќе) ве очекува во ПАНОРАМА хотел и спа во Крушево. Дојдете и сами уверете се!

Хотелот располага со 20 соби и апартмани, или има капацитет за 48 лица.

Цени за групи:
Цена на еднокреветна соба ВВ – 50евра.
Цена на двокреветна соба ВВ – 60евра.
Цена на трокреветна соба ВВ – 75 евра.

Во цената е вклучено доручек, користење на СПА центарот, интернет, телевизија, паркинг, ДДВ, туристичка такса, осигурување, complementarity café и вода по собите, гратис карта за жичарницата и 10% попуст во Lounge Bar Alto кој се наога на ски терените во Крушево.
Доколку сакате дополнителен оброк ручек или вечера цената е 10 евра по лице и е на база сет мени(предјадење, главно јадење, десерт и еден безалкохолен пијалок)

Цена за индивидуалци:
Цена на еднокреветна соба ВВ – 54 евра.
Цена на двокреветна соба ВВ – 63 евра.
Цена на Супериор соба ВВ – 72 евра ( цена за двајца)
Цена на јуниор апартман ВВ – 90 евра (цена за двајца)
Цена на делукс апартман ВВ – 108 евра (цена за двајца)

Во цената е вклучено доручек, користење на СПА центарот, интернет, телевизија, паркинг, ДДБ, туристичка такса, осигурување, complementarity café и вода по собите, гратис карта за жичарницата и 10% попуст во Lounge Bar Alto кој се наога на ски терените во Крушево.
Во супериор, јуниор и делукс апартман има опција за сместување на трето возрасно лице и се доплака 10 евра по ноќ, или кога станува збор за фамилија две деца, за деца до 8 години е бесплатно, за деца над 8 години се доплака 10 евра за дете по ноќ.
Доколку сакате дополнителен оброк ручек или вечера цената е 10 евра по лице и е на база сет мени(предјадење, главно јадење, десерт и еден безалкохолен пијалок). За деца до 8 години се доплака 5 евра и добиваат пола порција, за деца над 8 години е исто како и за возрасен.

Facilities

Air Conditioning
Conference toom
Fitness Center
Flat Tv
Heater
Internet – Wifi
Kitchen
Parking
Pool
Restaurant
Sauna
Smoking Room
Spa & Sauna
Spa & welness hoteli
Washer & Dryer
Yard
Show All

Rules

Check In 14:00
Check Out 09:00

Rooms

Reviews

Review score

0/5
Not Rated
Based on 0 review

Traveler rating

Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0

Summary

Sleep
0 /5
Location
0 /5
Service
0 /5
Clearness
0 /5
Rooms
0 /5
0 review on this Hotel - Showing 1 to 0

Write a review

Created with Sketch.
avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019

Hotel Nearby

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox