from €0,00
Check Availability

Pansion Patriko – Agios Atanasios

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Се наоѓа во Палајос Агиос Атанасиос, Езохико располага со градина, објекти за скара и тераса. Меѓу капацитетите на овој имот се услуга во соба и заедничка дневна, заедно со бесплатна WiFi низ целиот имот. Бесплатен приватен паркинг е достапен на страницата.

Во хотелот, собите имаат гардероба. Во Exohiko секоја соба доаѓа со ТВ со рамен екран, сопствено купатило и двор со поглед на градот.

Доручек е достапен секој ден на сместување.

Гостите на Егзохико ќе можат да уживаат во активностите во и околу Палајос Агиос Атанасиос, како скијање.

Едеса е оддалечена 21 милји од хотелот. Најблискиот аеродром е аеродромот Филипос, 55 милји од Егзохико.

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Heater
Internet – Wifi
Kitchen

Hotel Theme

Кајмакчалан

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

Created with Sketch.
avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019

Hotel Nearby

Guest house Via Bitola

0/5 Not Rated0 review
avg €35,00/night

Stone Bridge Apartments Bitola

0/5 Not Rated0 review
avg €30,00/night