fbpx
from 0 €
Check Availability

P&М апартмани Стар Град – Охрид

View on map
Нема оценки from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

P&M АПАРТМАНИ СТАР ГРАД – ОХРИД

 

Во стариот дел од градот Охрид се наоѓаат апартманите „П и М“ кои имаат поглед кон преубавото Охридско Езеро. На 5 минути пешачење до пристаништето и кејот. Опремени се со кујна на секој спрат.

Двокреветна соба – 25 евра на ден.

Цел спрат од куќата, за максимум 4 лица – 50 евра на ден.

Појадок во реномираниот Ресторан НОА – 100 денари по лице.

Туристичката такса е вклучена во цената.

 

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Kitchen

Hotel Theme

Македонија
Охрид

Rules

Check In 12:00
Check Out 12:00

Rooms

Reviews

Review score

0/5
Нема оценки
Based on 0 review

Traveler rating

Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0

Summary

Sleep
0 /5
Location
0 /5
Service
0 /5
Clearness
0 /5
Rooms
0 /5
0 review on this Hotel - Showing 1 to 0

Write a review

avg 0 € /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019