from €0,00
Check Availability

President Hotel 4* – Шенѓин, Албанија

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

President Hotel 4* – Шенѓин, Албанија

 

Хотелот President е лоциран на неколку метри до плажата која што е со камчиња. Располага со ресторан и бар со голема тераса, бесплатен Wi-Fi и паркинг.

Собите располагаат со клима уред и тераса која што гледа накај морето, сателитска ТВ, мал фрижидер и сопствен тоалет со фен и туш-кабина.

Ресторанот нуди специјалитети од медитеранската и традиционална кујна. Продавница за намирници може да се најде на 300 м од хотелот.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ИЛИ ПОЛУПАНСИОН

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62,00 МКД

 

PRESIDENT HOTEL / 4* / SHENGJIN
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.03.2021
15.06.2021
16.06.2021
30.09.2021
ПОЛУПАНСИОН 01.03.2021
15.06.2021
16.06.2021
30.09.2021
STANDARD ROOM
DOUBLE 50 66 DOUBLE 69.3 92
SINGLE 39 55 SINGLE 54 71
TRIPLE 67.1 90.2 TRIPLE 96 127
1+1 CHD (0-5,99) 39 55 1+1 CHD (0-5,99) 54 71
1+1 CHD (6-10,99) 51 67.1 1+1 CHD (6-10,99) 71 93
1+2 CHD (0-5,99) (0-5,99) 51 67.1 1+2 CHD (0-5,99) (0-5,99) 71 93
1+2 CHD (0-5,99) (6-10,99) 51 67.1 1+2 CHD (0-5,99) (6-10,99) 71 93
1+2 CHD (6-10,99) (6-10,99) 73 98 1+2 CHD (6-10,99) (6-10,99) 87 115
2+1 CHD (0-5,99) 50 66 2+1 CHD (0-5,99) 70 92
2+1 CHD (6-10,99) 62 83 2+1 CHD (6-10,99) 87 114
2+2 CHD (0-5,99) (0-5,99) 62 83 2+2 CHD (0-5,99) (0-5,99) 87 114
2+2 CHD (0-5,99) (6-10,99) 62 83 2+2 CHD (0-5,99) (6-10,99) 87 114
2+2 CHD (6-10,99) (6-10,99) 73 98 2+2 CHD (6-10,99) (6-10,99) 103 135.3
3+1 CHD (0-5,99) 67.1 90.2 3+1 CHD (0-5,99) 96 126.5
3+1 CHD (6-10,99) 80 107 3+1 CHD (6-10,99) 113 149

Минимум престој од 2 ноќевања

Политика на отказ на резервација:

До 8 дена пред пристигање – без пенали, од 7-0 дена предпристигање – 100% пенали.

View More

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Heater
Internet – Wifi
Parking
Restaurant
Yard
Show All

Hotel Theme

Албанија
Шенѓин
Шенѓин

Rules

Check In 12:00
Check Out 12:00

Rooms

Created with Sketch.
avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019

Hotel Nearby

Frojd Hotel 4* – Шенѓин, Албанија

0/5 Not Rated0 review
avg €0,00/night

Twin Towers Hotel 4* – Шенѓин, Албанија

0/5 Not Rated0 review
avg €0,00/night

Triumf Hotel 4* – Шенѓин, Албанија

0/5 Not Rated0 review
avg €0,00/night

Raffaelo Resort 5*- Шенѓин, Албанија

0/5 Not Rated0 review
avg €0,00/night