Sotelia Superior 4+*- Олимија, Словенија

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Ќе ви го одземе здивот на прв поглед. Хотелот е скриен во тесната прегратка на блиската шума. Опкружен со смирувачки зелени површини и осветлен со сончева светлина што сјае од зад ридовите Обсотеље и Козјанско. Wellness Hotel Sotelia е поинаков, нудејќи ви дел од природата само за вас. Модерниот но топол хотел со експресивен ентериер се дизајнирани со желба за безвременост, со намера за природата да биде зачувана.  Кога сте  уморни, само затворете ги очите и уживајте во бескрајните термички и физички задоволства кои ви ги нудиме за време на престојот. Препуштете се на светот на луди масажи и посебното разгалување на велнес центарот Spa Armonia.  Многубројните кулинарски достигнувања на  готвачите ќе продолжат да го галат вашиот префинет вкус на кој ќе се сеќавате и  долго откако ќе се вратите дома. Имајќи извонредна  кујна и чаша одлично вино од локалната продавница за вино ќе направите вашето тело да блеска од задоволство.

Хотелот нуди сместување од минимум 2 ноќи

Цените за месец март се движат од 233 евра од вечер за 2 лица, зависно од собата која е слободна.

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019