Сребрена планина СПА & РЕСОРТ

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Сребрена Планина Ресорт & Спа е нов туристички комплекс на планината Копаоник, модерна архитектонска зграда, која суптилно се претопува во облиците на планината. Наменет е за луѓе кои знаат каков одмор сакаат и прилагоден за различните потреби на ценетите гости, имајќи шанса да изберат еден од многуте понудени капацитети. Без разлика како ќе одлучите да го поминете денот – без разлика дали сте на летен или зимски одмор, го дочекувате будењето на природата во пролет или ги гледате есенските бои во испреплетените борови шуми – во комплексот Сребрена Планина секогаш имате модерен СПА центар. на вашите прсти.

15.12 – 31.12. 31.12. – 02.01. 03.01. – 21.01. 22.01. – 14.02. 15.02. – 18.02. 19.02.-03.04.
Двокреветна соба

144

192

168

154

168

134

Deluxe Suite(2+1)

163

210

187

172

187

153

Deluxe Apartment (2+2)

182

230

206

192

206

172

Superior Suite (2+1)

182

230

206

192

206

172

Superior Apartment(2+2)

202

249

225

210

225

192

Цените се за 2 лица од вечер

Доплата за трето и четврто возрасно лице

35 eur

Доплата за деца од 4-12 години

15 eur

Во цената е вклучено:

  • Туристичка такса
  • Појадок на база на шведска маса
  • Неограничено користење на СПА центарот
  • Паркинг пред објектот
  • Автобуска карта до Ски центарот
  • Престој

Цената не вклучува:

  • Осигурување по цена од 20 РСД по лице, без разлика на возраст
  • Други оброци во ресторанот
  • Индивидуални трошоци

Hotel Facilities

Air Conditioning
Fitness Center
Flat Tv
Heater
Internet – Wifi

Hotel Theme

Копаоник
Србија

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019