from 0 €
Check Availability

Вила Афродита – Охрид

View on map
Нема оценки from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

ВИЛА АФРОДИТА – ОХРИД

 

Во строгиот центар на Охрид, во близина на стариот чинар, се наоѓа вилата Афродита. На само 5 минути од пристаништето и кејот на Охридското Езеро. Вилата е нова и опремена на високот ниво. Располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни апартмани. Дел од апартманите имаат кујна. За сите што ќе престојуваат во вилата следува појадок во „Бистро Корнер“.  Сите апартмани се на барање и цената се движи околу 75 евра од ден (цената не е фиксна), апартман за две лица – 65 евра од ден. Туристичката такса е вклучена во цената.

 

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Kitchen

Hotel Theme

Македонија
Охрид

Rules

Check In 12:00
Check Out 12:00

Rooms

Reviews

Review score

0/5
Нема оценки
Based on 0 review

Traveler rating

Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0

Summary

Sleep
0 /5
Location
0 /5
Service
0 /5
Clearness
0 /5
Rooms
0 /5
0 review on this Hotel - Showing 1 to 0

Write a review

avg 0 € /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019