fbpx
from 0 €
Check Availability

Montecristo Chalet

View on map
Нема оценки from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Традиционално изградената вила Монтекристо е поставена во Палајос Агиос Атанасиос, на само 100 метри од центарот на селото. Тој нуди елегантно украсени сместувања со амам, бесплатен WiFi пристап и поглед кон планината. Имотот е на 11 километри од скијачкиот центар Кајмакцалан.

Отворени на балкон, сите соби имаат приватна бања со туш кабина за хидромасажа, како и бесплатни тоалети и фен. Повеќето соби нудат камин. Достапен е ТВ со рамен екран. Магнетна брава за клучеви се нуди во сите типови простории.

Традиционалниот грчки појадок, вклучувајќи омлети, колачи и домашни џемови, може да се сервира секојдневно во собите или во трпезаријата. Филтер кафе се обезбедува во текот на денот. Гостите се пречекани со традиционален пијалок и домашно слатко.

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Heater
Internet – Wifi
Sauna
Spa & Sauna
Spa & welness hoteli
Show All

Hotel Theme

Кајмакчалан

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 € /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019