VILLA JANA – Пефки, Евиа

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

VILLA JANA – Пефки, Евиа

Villa Jana се наоѓа при самиот влез во Пефки, на првата линија до морето и почетокот од шеталиштето на околу 200м од самиот центар. Од своите содржини вилата располага со повеќе двокреветни и трокреветни студија, распоредени на приземјето, првиот и вториот кат од објектот. Сите студија се со површина од околу 20м2 и во својот состав освен комплетно опремена кујна со фрижидер, електрично решо и аспиратор, имаат и соодветен мебел, ТВ и клима уред и балкон. Во вилата е достапен и WI-FI интернет. Студијата кои се наоѓаат во приземјето, имаат и уреден простор со гарнитура за седење.
* Објектот е “pet friendly” и прима мали миленичиња, со претходна најава и одобрување од сопственикот на објектот.

– 15% ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА !!!

ЦЕНОВНИК ПО ЛИЦЕ – 7 НОЌЕВАЊА СО ПРЕВОЗ

Евија | Лето 2024 – Ценовник со автобуски превоз  
*Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава.
  • Цените се дадени по лице за наем на студио за 7 ноќевања со вклучен превозза минимум 2 лица во студио/апартман.
  • За 3, 4 и 5 лице во студио/апартман се доплатува само превоз (за возрасен или дете).
  • Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

– 15% ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА !!!
Eвија | Лето 2024 – Ценовник со сопствен превоз  

ЦЕНОВНИК ПО СОБА – НАЕМ ЗА 7 НОЌЕВАЊА СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

  • Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава.
  • Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).
  • Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).
*Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава.
  • Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).
  • Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

Опис на сместувачки капацитети

Прв кат:  
– Студио бр.1, тип 1/2+1 SV (еден брачен кревет со ширина 130 и еден единечен со ширина  90 cm)
– Студио бр.2, тип 1/2+1 SV  (еден брачен кревет со ширина 130 и еден единечен со ширина 90 cm)
– Студио бр.3, тип 1/2+1 SV (еден брачен кревет со ширина 130 и еден единечен со ширина 90 cm)
– Студио бр.4, тип 1/1/2+1  SV (еден брачен кревет со ширина 130 и еден единечен со ширина 90 cm)
– Студио бр.5, тип 1/2+1   (два единечени кревети со ширина 90 cm)
Сите соби се опремени  со кујна опремена со мини фрижидер сo комора, решо со две рингли, елемент под кујна, LCD TV, клима и маса и столчиња, (соодветен број на кревети). Прозорите имаат шибер ролетна и завеси, но немаат комарник. Тоалетот е со туш када дирекно на плочки и со прозор.
Околина: Во околината има станбени објекти, вилата е на сама плажа.
Чистење: студио еднаш за време на престој, промена на постелнина еднаш за време на престој.
Забелешка: Има Wi Fi Internet. Студио бр.4 и 5 имаат заеднички ходник.

Hotel Theme

Early Booking 2024

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019