Winslow Elegance 3*, Банско, Бугарија

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Апарт Хотелот Winslow Elegance 3* се наоѓа на 800м од гондолта, или 10-15мин пешачење до неа, и на 800метра од центарот на Банско. Хотелот нуди просторни апартмани со сопствен тоалет, тв, кујна. Исто на располагање на гостите е и СПА центарот со внатрешен базен, сауна и парна бања.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН, САМО ЗА НАЕМ

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 15.09.2019

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.11.2019

ПОПУСТОТ НЕ Е ВАЛИДЕН ЗА ПРЕСТОЈ ДО 23.12-03.01.2020

ПРОМОЦИИ 7=6 И 14=11 СЕ ВАЛИДНИ ДО 27.12.2019 И ПОСЛЕ 04.01.2019

 

Ценовник објавен на 21.08.2019

WINSLOW ELEGANCE APART HOTEL 2*
НАЕМ НА СОБА 16.12-27.12.2019
15.01-26.01.2020
28.12-03.01.2020 04.01-14.01.2020
27.01-03.03.2020
04.03-12.04.2020
ONE BEDROOM APARTMENT / ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СОБА НА ДЕН
1 Возрасно лице 41.8 103.4 51.7 41.8
1Возр+1Дете(2-11.99) 41.8 103.4 51.7 41.8
1Возр+2Деца(2-11.99) 41.8 103.4 51.7 41.8
2 Возрасни лица 41.8 103.4 51.7 41.8
2Возр+1Дете(2-11.99) 41.8 103.4 51.7 41.8
3 Возрасни лица 41.8 103.4 51.7 41.8
TWO BEDROOMS APARTMENT / ЦЕНИ ЗА НАЕМ ПО СОБА НА ДЕН
2Возр+2Деца(2-11,99) 61.6 118.8 74.8 61.6
2Возр+3Деца(2-11.99) 61.6 118.8 74.8 61.6
3 Возрасни лица 61.6 118.8 74.8 61.6
3Возр+1Дете(2-11.99) 61.6 118.8 74.8 61.6
3Возр+2Деца(2-11.99) 61.6 118.8 74.8 61.6
4 Возрасни лица 61.6 118.8 74.8 61.6
4Возр+1Дете(2-11.99) 61.6 118.8 74.8 61.6
5 Возрасни лица 61.6 118.8 74.8 61.6
Release periods: 10 дена 28 дена 10 дена 10 дена
Период на отказ: 10 дена 28 дена 10 дена 10 дена
Пенали: 1 ноќевање 100% пенали 1 ноќевање 1 ноќевање
NO SHOW пенали: 2 ноќевања 100% пенали 2 ноќевања 2 ноќевања
Минимум престој: 2 ноќевања 3 ноќевања 2 ноќевања

 

 

Во цените е вклучено: употреба на внатрешен базен, сауна, парна бања, wi-fi.

Внатрешна гаража – 15 лева на ден на лице место.

Попустите и промоциите не можат да се комбинираат.

Бебешко креветче – 4еур на ден

 

 

-Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 1еур

-Дете од 0-1,99год не плаќа такси

Hotel Facilities

Air Conditioning
Conference toom
Flat Tv
Heater
Internet – Wifi
Parking
Pool
Restaurant
Sauna
Smoking Room
Spa & Sauna
Washer & Dryer
Show All

Hotel Theme

Банско

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019