from €40,00/night
Book Now

1/2 двокреветно студио Јонио

Description

Print Friendly, PDF & Email

Вила Јонио Б кат. – Катизма се наоѓа на оддалеченост 2км од Катизма и 1 км од Агиос Никитас, во идиличен дел на недопрена природа со широк двор со многу зеленило, прикладен паркинг за возила и место за заедничко дружење на гостите. Располага со 10 студија кои се со поглед кон заливот на Агиос Никитас, комплетно опремени со тоалет, кујна, ТВ и големи тераси. Вилата е идеална за патници кои се со сопствен превоз и сакаат да ја прошетаат Лефкада, а за патниците кои се со организиран превоз нудиме изнајмување на моторчиња или коли по одлични цени.

Room facilities

Air Conditioning
Flat Screen TV
Hot water
Kitchen
Shampoo
Wifi
Created with Sketch.
from €40,00/night

Inquiry

Owner

Aries Travel

Member Since 2019